Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadgarstkiiiii

zespol ciesni nadgarstka -kto mial to dziadostwo

Polecane posty

Gość pisalam ze przeciazalam
i czytala gdzies ze od przeciazania ciaglego wykonywania tych samych czynnosci moze dojsc wlasnie do pogrubienia pochewek sciegien, ze u ludzi duzo piszacych na komputerze czesto obserwuje sie zjawisko pogrubienia pochewek sciegien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam ze przeciazalam
napisz jesli mozesz jak teraz przebiega Twoja choroba? czy wczesniej zanim wyladowales w szpitalu z powodu serca mialaes jakies objawy oprocz bolu stawow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu macie ciekawy artykul
co prawda nie caly bo trzeba miec tam konto ale i tak sporo informacji jest widocznych wiec wkleje go tu http://www.czytelniamedyczna.pl/1568,zespol-kanalu-nadgarstka-najczestsza-przyczyna-bolu-rak.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu macie ciekawy artykul
link trzeba skopiowac i usunac spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec
Dziękuję za artykuł ale przeczytałem całą pracę prof.Szczepańskiego,prof.Mackiewicza itd.Bazują oni na badaniach i rozwiązaniach jednakowych schematów. A co jeżeli przewodzenie nerwu w normie ,twierdzą że wtedy winne przeciążenie lub inne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zcn rzadko kiedy
przewodzenie jest w normie. i nawet jesli przewodzenie jest zle to zcn moze byc spowodowany zarowno przeciazeniem ale przyczyna moze byc np rzs. przy rzs dosc czesto dochodzi do zcn, nawet ciaza moze byc przyczyna zcn, rowniez cukrzyca i klopoty z tarczyca jej niedoczynnosc wowczas dochodzi do obrzeku tkanek w kanale nadgarstka a co za tym idzie uciskaja one na nerw. wiec jak widac przyczyn zcn moze byc wiele od blahych po bardziej grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze nia ma co panikowac
wiekszosc osob ktore maja zcn maja to od przeciazenia. zreszta kazdy wie najlepiej czy przesilal mocno dlonie czy nie. jesli ktos pral recznie jak autorka topiku, skrobal tapety itp to mogl sie faktycznie przesilic tym bardziej ze kobiety podobno czesciej zapadaja na zcn (taka budowa nadgarstka pewnie delikatniejsza niz u mezczyzn). jesli zabieg pomoze i bedzie ok to znaczy ze to przesielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda
jak nie możecie spać z bólu i nie jesteście w stanie rano podnieść kubka z herbatą i dwutygodniowy urlop nie daje poprawy to nie ma na co czekać.Pod nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłem się na to kilka lat i z doswiadczenia powiem, ze nie ma co zwlekać, tylko od razu zdecydować się na zabieg. W Suchym Lesie pod Poznaniem jest dobry lekarz specjalizujący się właśnie w leczeniu chorób nadgarstka - dr Popow. Mogę polecić, bo to właśnie on przeprowadził mi zabieg i dolegliwości szybko zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może SPAMOW, śmieciu reklamowy ty? :o WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ja miałam to dziadostwo. Musiałam mieć operację - byłam w poznańskiej Klinice Nadgarstka i lekarze tam są świetni, więc mogę ich polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam Klinikę Nadgarstka! Gdyby nie to, że mimo wszystko szpital to chętnie bym wróciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem i muszę przyznać, że to problematyczna kwestia. Osobiście polecam doktora Sokołowskiego w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o klince nadgarstka? Czy warto zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy zespołu cieśni kanału nadgarstka (drętwienia kciuka, drętwienia i bóle palców, szczególnie w nocy, które wybudzają ze snu, w ciągu dnia wypadają przedmioty z rąk, nie można zapinać sobie guzików, trudności z pisaniem długopisem). Znam lekarza Kosmowskiego, który zajmuje się tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, taki zabieg pomaga. Dlatego polecam ci klinikę nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomaga ten zabieg? rozne slyszalam opinie/ mialas t? jakie objawy? mi oprocz dretwienia bolu nadgarstka porannej sztywnosci dolaczylo sie przeskakiwanie w nadgarstku(chyba jakiegosc sciegna) przy zaciskaniu piesci. musze zrobic emg. boje sie. u mnie zcn spowodowany jest chyba pogrubieniem pochewek sciegnistych w dloni i nadgarstkach. ostatnio sporo przesilalam dlonie i sie doigralam smutas.gif może warto byłoby iść do Kliniki Nadgarstka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka

Ja tam bym się nigdy nie zdecydowała na operację. Jest przecież metoda BP . Bez żadnego nacinania można pozbyć się problemu. Poczytajcie sobie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×