Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MałaBlondynka

Kolczyki - jakie nosicie?

Polecane posty

Gość gość
ja takich nie lubię wyglądają wg mnie mało estetycznie, wolę troche delikatniejsze wzory kolczyków, ogólnie biżuterię, która nie jest na pierwszym planie, ale ładnie podkreśla elegancję, Kupuje zazwyczaj srebrną biżuterię na Topsilver.pl najlepszy sklep jaki do tej pory znalazłam, srebro próby 925, wszystko oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małe złote wkrętki - klasyka, do wszystkiego pasują i nigdy nie będą niemodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podobają się takie kolczyki i już podsunęłam mojemu mężowi pomysł na prezent :) bo znalazłam na jubilea.pl bardzo dużo kolczyków właśnie tego typu. Pokazałam mężowi tę stronę i powiedziałam że ceny są dużo niższe niż centrach handlowych więc ma kupić mi dwa komplety i nie ma oszczędzania na Żonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gebelka
No ja noszę tylko jedne kolczyki z diamentami. Kupiłam sobie już je jakiś czas temu z oferty jubilera online czyli https://aimor.pl Mają tam przeogromny wybór biżuterii na prawdę rozmaitej cenie. Mogę śmiało powiedzieć że jest to na każdą kieszeń. Dlatego też gorąco polecam tam zajrzeć i na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dajcie znać proszę w komentarzach jak coś Wam przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Ja noszę naprawdę sporo kolczyków, a ostatnio sporo kupiłam na stronie http://www.cozacena.pl/bizuteria-dla-kobiet Mają naprawdę przepiękną biżuterię, a do tego atrakcyjne ceny. Porównałam sobie różne oferty i okazuje się, że można coś kupić nawet kilkadziesiąt złotych taniej. Super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky44
Ja przepiękne kolczyki widziałam z m.korsa w http://kuck.pl/ - srebrne z delikatnym zdobieniem. W sam raz do pracy, czy na jakieś formalne imprezy. Nie przepadam za takimi przaśnymi dużymi kołami, czy jakimiś wiszącymi. Niestety pracę mam taką, że tylko delikatne kolczyki lub sztyfty wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam ostanio bardzo ladne kolczyki przez internet i kupilam https://www.topsilver.pl/kolczyki-cat-4 chcialabym sobie w koncu kupic caly zestaw z broszka i wisiorkiem z tego samego z kompletu ale musze jeszcze troche poczekac, bizuteria jest bardzo ladna dobra, oryginalna ze srebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze są kolczyki jak są długie i sie ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dużo na etsy kupuje ^^" tam jest spory wybór. Ale najczęściej proste, klasyczne na sztyfcie. Jeszcze kupuję w I love Retro na FB u dziewczyny u której można zamówić indywidualny wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noszę w ogóle. Nie lubię mieć czegoś w uchu, źle się z tym czuję. Poza tym mam uczulenie na nikiel więc nawet jego niewielka domieszka powoduje u mnie pieczenie i swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w komplecie kolczyki srebrne kwiatki z cyrkoniami https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki. Lubię coś w tym stylu, bo fajnie błyszczą. Można do codziennych i wieczorowych stylizacji sobie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka

Ja też tam teraz na sylwestra sobie kupiłam komplecik kolczyki oraz wisiorek w tej Anka Biżuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2021 o 21:01, smurfetka89 napisał:

A ja z kolei lubią coś ładnego, praktycznego to znaczy na co dzień do pracy, ale i na wyjątkowe okazje, a przy tym w rozsądnej cenie. Piękne kolczyki i naszyjnik kupiłam sobie ostatnio w sklepie Elori. Oni oferują biżuterię ze stali chirurgicznej. Nie drogą i bardzo ładną. Jestem zadowolona z zakupu. Słyszeliście o tym sklepie?

Znam tą markę i bardzo lubię 🙂  Nie raz zamawiałam stamtąd biżuterię. Lubię stal chirurgiczną bo nie uczula i wygląda ładnie. Kolor też nie schodzi więc posłuży nam na dlużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak już mowa o biżuterii to ja szukam ale takiej srebrnej bo jednak taka biżuterie uwielbiam. I tak szperając w internecie natrafiłam na te stronę ankabizuteria.pl na której to znalazłam bardzo ładne zestawy takiej biżuterii i to nie byle jakiej. Bo w tej biżuterii znajdziemy takie szlachetne kamienie jak szmaragd, ametyst czy chociażby rubin. A że ceny mają także bardzo dobre to tym bardziej szkoda tam nic nie kupować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×