Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaa:(

potrzebuje rady !!

Polecane posty

Gość jaaaa:(

dzis widzialam sie z bylym na imprezie z ktorym mialam kontakt widywalismy sie do tamtego tygodnia.. dzis tak sie patrzyl jakbym mnial mnie wzrokiem zabic.. w pewnym momencie rozmawial z moja kumpela i bylam u nich chwile piwo mi zaproponowal ae tak dziwnie mu spojrzec prosto w oczy.. pozneij do niego podchodze a on odchodzi nie wiem czy nie zczial czy zrobil to specjalnie.. zastanawiam sie czy napisac terazdo niego sms ze fajnie mnie potraktowal jak chce to mozemy miec sie gdzies czy dac sobie spokoj!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopratcds
poszedł się spuscic do kibla, bo mu sie przypomniala twoja szpara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
jak masz tak opd to nie odp w ogole;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowe dla samca poprostu nie wiedzial jak sie zachowac a ty glupia bedziesz jak pierwsza napiszesz troche szacunu mala do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz
napisanie do niego teraz smsa to najgłupsze co mozesz zrobić. Poczekaj trochę, a zobaczysz, jak się sytuacja rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
nie rozumiem w ogole facetow a szczegolnie jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie nie pisa naprawde poczekaj na przbieg wydarzen a najlepiej traktoj go z gory niech nie mysli ze huj wie co on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
olac go calkowicie? mimo tego ze byl tydzien temu i chcial aby cos zaszlo miedzy nami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno to samo mowi za siebie chcial dupy nie dalas to teraz szuka innej nie kaze ci go calkiem olewac ale nie narzucaj sie jezeli naprawde cos do ciebie czuje sam zagadnie ale ty nie lataj za nim i nie pisz bo on to predzej czy pozniej wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
masz racje.. bede go nawet unikac i gdzies mam go :) on nie jets mnie wart.. tylko musi mi to dojsc do glowy bo dzis az zle sie poczylam szczerze powiedziwszy bo zawsze kontakt fajny byl posmialismy sie powyglupialismy a tu nagle.. nie wiem .. moze nie slyszal bo byla muzyka ? moze to bylo celowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
jakie to chlopy sa glupie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×