Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna wkurzona na maxa

mój kobiecy 6 zmysł czy mu zaufac

Polecane posty

Gość dziewczyna wkurzona na maxa

poznałam faceta..w necie pierwsze spotkanie było udane, ale bez szału od razu sie odezwał, pisze mi smsy w ciagu dnia, czasem zadzwoni..zawsze pierwszy ale moja intuicja kobieca podpowiada mi ze to wyrywacz panienek..i ze zalezy mu tylko na jednym..i nie wiem czy jej ufać spotkanie było miłe, ale zeby tak od razu sie napalał..a jest dośc przystojny..a ja jstem normalna watpie zebym az takie wieelkie wrazenie na nim wywarła:O niby aluzji zadnych nie robił...ale sama nie wiem mówi ze szuka stałego zwiazlu itd ma 31 lat mam sie z nim spotkac jutro....to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moj kumpel wyrywacz wlasnie sie zakochal w kobiecie, ktora na poczatku chcial tylko przeleciec... ale nakrecilo go najbardziej to ze nie chciala mu dac :P teraz chodzi za nia jak piesek na smyczy i chajtac sie chce... takze nie skreslaj go od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zacząć żyć!!!(ona)
teraz chodzi na smyczy..jak da mu ze sto razy to myślisz że dalej tak będzie?? 2 lata byłam w takim związku..właśnie się dowiedziałam że rok mnie zdradzał a teraz znów się zakochał:/ jasne że może są wyjątki..tylko że w razie pomyłki to kobiety bardziej cierpią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotykaj sie z nim
ostroznie, i przeciez nie musisz mu odrazu dawac jesli nie chcesz szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13690
Kobiecy 6 zmysł - a ja sądziłem, że służy do wyszukiwania forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna wkurzona na maxa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×