Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lodzio

Husky-adopcja?

Polecane posty

Biedne zwierzęta. Raz, że cholernie się męczą w lecie, dwa jak można trzymać taką rasę w mieszkaniu?! Ten pies powinien mieć wybieg, a dziennie robić ok 20-30 km! Trzymanie takich psów w bloku to dla nich katorga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości....
nie mam nic wspólnego z osobą, która chciała wyadoptować suczkę, to raz skąd przekonanie, że tylko ty na tym forum zajmujesz się psami zawodowo? i moje zdanie na pewno nie jest istotne? trochę mniej zadufania... swoje zdanie o auotrce mam i nie dałabym jej psa (powtarzam, ja nie mam żadnej husky do adopcji, nie rozumiem, dlaczego mnie mylisz z tamtą dziewczyną) "Sacryfical Suicide ten od bzdur - bo lepiej zapobiec, niż potem doprowadzić do sytuacji patowej. Jako że tu toczy się dyskusją będe WYPOWIADAŁA swoje zdanie bo przez takie branie psów na kupę, potem przeważnie psy lądują w schronisku, a właściciele sa bardzo zawiedzeni. To, że Ty masz kilka psów, nie znaczy prawie nic." - hahahahaha :O więc tak na spokojnie przestań mnie mylić z innymi interlokutorami i czytaj ze zrozumieniem, a potem przestań mi tłumaczyć podstawy, bo psami zajmuję się dłużej niż ty i nigdzie nie napisałam, że dałabym jakiegoś husky, gdybym go miała, autorce od 20 minut spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości.....
No i tego wszystkiego, co piszesz, nie kwestionuję :) Wręcz przeciwnie, popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×