Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettaa88

ćwiczenia dla b.szczupłych- pomocy

Polecane posty

Gość anettaa88

Jestem osobą bardzo szczupłą, ważę 53 kg przy wzroście 172 cm. Mam chude ręce i nogi i małą pupe Bardzo chciałabym rozbudować mięśnie w tych miejscach, ale nie wiem jakie ćwiczenia są dla mnie odpowiednie. Z drugiej strony nie chciałabym też żeby te mięśnie były widoczne, tak jak u kulturystów ;/Żeby wyglądało to bardziej kobieco. Macie może jakieś propozycje? Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wyobraźni
ćwiczenia na siłowni z obciążeniem plus dieta z odpowiednią ilością białka inaczej nie da rady zbudować mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam pilates i dietę białkową. Można się ładnie podkreślić, utwardzić mięśnie i trochę wyrzeźbić. Oprócz tego pół godziny lub 45 minut treningu obwodowego na siłowni i jest lux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka999
Ja równiez uwazam ze swietnym rozwiązaniem bedzie tutaj pilates.Zwłaszcza ze nie zalezy Tobie na tym,zeby nagle zauwazyc przyrost mięsni.Zadzwoń sobie tutaj i zapytac o to co daje pilates i jak wygladaja takie zajęcia tel 600 923 373

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa88
dzieki za odp :) dietę mam juz w miare opracowaną, zależało mi jeszcze na doborze odpowiednich ćwiczeń ;) przynajmniej teraz już wiem cos więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ja mam identyczne wymiary i ten sam problem... przez jakis czas cwiczyłam w domu z hantelka i dało nawet jako taki skutek, ale brak chęci i konsekwencji spowodowały stan sprzed... Mogłabyś powiedzieć co to za dieta i jakie ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa88
też ćwiczę w domu i tez czasem mi się nie chce ;D ale w końcu trzeba się zmotywowac ;) dieta opiera się na 5-6 posiłkach, spożywanych o regularnych porach, jest w niej dużo produktów białkowych i węglowodanów :) oczywiście ilośc kalorii powinna wynosić 2500-3000. i oczywiście ćwiczenia :) mam nadzieję, że w końcu to cos da, bo na niektóre częsci ciała juz mnie dobijają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem polega głównie na małym biuście, no ale na to juz raczej nic nie poradze... i mam okropnie szczupłe ramiona :( aż do przesady... tylko, że u mnie ta dieta raczej się nie sprawdzi, bo ja w ogóle nie mam apetytu... jem maks 2 razy dziennie i to cos lekkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa88
ja akurat na swoje piersi nie narzekam- to jest chyba jedyna część mojego ciała, z której jestem zadowolona ;D do jedzenia tez mnie jakoś szczególnie zachęcać nie trzeba, z tym że jak już cos tyje to wszystko idzie w brzuch ;/ a bardzo chciałabym żeby się rozeszło na ręcę i na nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Naprawdę mało ważysz przy takim wzroście. Z pewnością masz chude ręce, nogi i pupę. Powinnaś trochę przytyć, ponieważ wtedy może nabierzesz trochę ciała i wszystko będzie ładnie wyglądało. Jeśli chodzi o ćwiczenia to polecam te zawarte na stronie http://hgh.edu.pl/2010/10/01/nowa-pupa-w-miesiac-porady-dla-pan/ Są tam ćwiczenia na zbyt płaską pupę. Mogą ci się przydać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie mam płaskiej pupy, wrecz odwrotnie :) moim najwiekszym problemem są zbyt chude ręcę, nogi jeszcze przejda... więc ja bym chciała dostać propozycje ćwiczeń wzmacniających ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_szczupła
chętnie też poznam porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdybyś zwróciła się o poradę o zestaw ćwiczeń do trenera, na każdej siłowni powinien taki być,on Ci pokaże jakie ćwiczenia powinnaś wykonywac żeby uzyskać taki efekt, na jakim Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) ja mam wymiary 165cm i 47kg bardzo mnie to denerwuje bo jem duzo to nic nie daje wiem ze jedna przyczyna jest to ze jestem uczulona na gluten ale doktorzy mowili ze jak bede stosowac diete to przytyje ,tyje ale bardzo wolno nie a chcilabym wkoncu miec grubsze nogi i rece . Co mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam problem z chudymi ramionami i małymi piersiami. Z dolnych partii ciała jestem zadowolona. ale cała góra to tylko prajtycznie skóra i kości. Kilka razy w tygodniu cwicze zumbe. I nie chcialabym zmieniac tych cwiczen na jakies inne, typu ciężarki, brzuszki itd. Nie mam specjalnej diety, na brak apetytu nie narzekam. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić zeby przybrać w górnych partiach. A może jednak powinnam zmienic styl ćwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Dziewczyny są tu jakies chudzielce, ktorym udało sie zdrowo przytyc? Nabrac kobiecego, seksownego cialka? Zazegnala ktoras płaską d**e? Prosze o opisanie sposobów i z gory bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - większość z tutaj piszących ma po prostu niedowagę. Jest to równie niezdrowe jak nadwaga, jeżeli macie problemy z przytyciem, to może warto udać się do dietetyka. W waszym przypadku pomocne będą ćwiczenia siłowe - pozwolą rozbudować konkretne partie mięśni. Warto zacząć od tzw. Full Body Workout, a później skupić się na swoim planie treningowym. Zachęcam bardzo mocno do spróbowania sztangi i ławki do ćwiczeń. Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj: http://www.abcfitness.pl/trening-na-lawce-treningowej-zalezy-od-naszego-celu-ba20 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×