Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

Czy ja przesadza?? co powinnam zrobić??

Polecane posty

Rozeszłam sie ze swoim facetem z pewnych powodów ( nie będe opisywac jakich). Przez wiele miesięcy on chciał i chce nadal do mnie wrócić. Od pewnego czasu zaczełam wchodzic na jego profil na FB i zobaczyłam ze on robi niezłe opisy swoim koleżankom:( przeraziło mnie to bo to nie są zwykłe opisy itp. Niedawno zrobił opis swojej koleżance brzmiący : " a może usta-usta bym ci od razu zrobił" :( uważam ze to nie jest normalne zachowanie:( sądze ze on jest babiarzem i chyba ciąle potrzebuje poklasku kobiet. dorosły i dojrzały facet:( Sama nie wiem co mam z nim zrobić...nie wiem czy może przesadzam czy jak...nikomu nie bronie miec koleżanek ale do pewnych granic. Co mu powinnam wg was powiedziec?? jak zareagowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce nauczac dorosłego faceta, bo wychowany to on już został, a skoro ma do tego zakusy to sądze ze zawsze bedzie takie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknopo
przecież się z nim rozeszłaś? Jest wolny, to się nim nie interesuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on chce do mnie wrócić. o to chodzi. Mi mówi ze chce być ze mną , chce ze mną spędzić życie. to w takim razie jakie on daje mi gwarancje tego spokojnego ustabilizowanego życia??? takie , ze wypisuje koleżankom takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknopo
to miej go w dupie, jeżeli chce wrócić do Ciebie i pisze z innymi. I sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mu coś na ten temat napisac, takiego dosadnego tylko nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaa sobie odpowiedz
czy zgadzasz sie z tym ze cie robi w balona a nie skarz na niego na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaa sobie odpowiedz
chcesz sie na nim odgryzc ze nie jestes dla niego jedyna ?:) naiwna i dziecinna , nic nie wskurasz, a tylko desperatke z siebie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie desperatke bo mu powiem co widziałam??? bez przesady. rozumiem ze kiedy kobieta zostanie zdradzona tez ma nie reagowac bo zostanie desperatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę, bardzo ciekawa jeste
no to mu powiedz, ze jego opisy świadczą o tym, ze jednak nie myśli o Tobie poważnie i żeby sie najpierw poważnie zastanowił czego chce a potem niech to konsekwentnie wprowadzi w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie odpowiedz
wiec co Ci to da ze mu wygarniesz?:) przeciez on to robi jawnie i zdaje sobie sprawe, ze mozesz zauwazyc jego flirty z innymi kobietami. skoro Cie to wkurza, a juz nie jestes z nim(a nie licz ze sie opamieta i zmieni...:D) - wiec Twoj powrot do niego bedzie masochizmem i glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze ze po prostu dałam sie nabrac i ma teraz droge woną bo ja tego nigdy nie zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sobie odpowiedz
niepotrzebnie stracilas kase za smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jesteś
głupia i dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×