Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaneta***

Edel-optics czy ktoś kupował tam okulary ?

Polecane posty

Gość gość
Okulary oryginalne (Ray Ban Emma) i w dobrej cenie. Przy moim modelu była napisana wysylka w ciagu 20 godzin i faktycznie tak nastapila. Okulary doszly do mnie na drugi dzien!! Przy drugim modelu, nad ktorym sie zastanawialam (Ray Ban Meteor) bylo napisane, ze wysylka nastąpi w przeciągu 2-3 tygodni. Wiec niekiedy trzeba troche poczekać, ale sklep o tym informuje. Ja POLECAM BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. 11/09/2013 zamówiłam okulary przeciwsłoneczne Vogue za pobraniem (za radą kilku osób na tym forum) , na meila przyszła wiadomość o czekaniu około 14 dni. 26/09/2013 otrzymałam przesyłkę kurierską, towar w porządku, oryginalny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zamówiłem prady 4 dni temu zapłaciłem kartą kredytową dzisiaj okularki doszły polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweu
Witam. Czytam posty i widze rozne opinie na temat sklepu. Powiem jak bylo w moim przypadku. Zlozylem zamowienie z forma platnosci 'z gory'. Okazalo sie ze konto maja w niemieckim banku. Nie chcialo mi sie bawic z przelewami zagranicznymi. Napisalem maila z prosba o zmiane formy platnosci. Na drugi dzien dostalem odpowiedz. Co prawda zmienic formy platnosci nie mogli, ale zaproponowali anulowanie zamowienia i mozliwosc zlozenia kolejnego. Skorzystalem. Napisalem maila i na drugi dzien potwierdzili anulowanie. Zlozylem kolejne zamowinie z platnoscia 'za pobraniem'. Okulary zamowilem 29, przewidywana dostawa to 4 lutego. Dam znac jak to sie skonczylo ;) Jedna uwaga, moze dla kogos to istotne. Na jednego maila odpisali po angielsku na innego po polsku. Nie wiem w czym rzecz, tylko tak daje znac jak cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweu
Okulary doszly 4 lutego. Wszystko w oryginalnym opakowaniu itd. Polecam goraco ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje ludzi którzy zostali oszukani przez edeloptics i po kilku miesiącach nie otrzymali ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Może jak nas będzie więcej to coś zdziałamy, wiecie może jak taką sprawę zgłosić i gdzie (siedzibę mają w niemczech czy tam trzeba zgłosić to do odpowiednika UOKIK lub Wojewodzkiego Inspektoratu inspekcji handlowej - jest coś takiego u nich?). Piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupiłem Ray Ban'y 15 kwietnia 2014, tez próbowałem szukać opinii na temat tego sklepu w internecie ze względu na podejrzanie niska cenę. Mimo rożnych opinii postanowiłem zaryzykować. Zapłaciłem z góry i przyszła mi wiadomośc ze posiadają okulary na stanie i przewidywany termin doręczenia to 25 kwietnia (opóźnienie mogło wystąpić ze względu na okres świat wielkanocnych). 22 otrzymałem maila z numerem UPS do śledzenia przesyłki, a 24 koło południa otrzymałem przesyłkę z oryginalnymi okularami. Także polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg45
ostrzegam wszystkich przed kupnem okularów nie odpowiadają na e-maile nie wywiązują się z realizacji zamówienia jeśli ktoś chce zaryzykować to tylko za pobraniem to nic nie straci- to mało powiedziane -nie uczciwi to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekekson
Ja natomiast z czystym sercem polecam ten sklep: 7 maja 2014 r. zamówiłem okulary Oakley Radarlock, 2 dni później, tj. w piątek zostały wysłane z Hamburga, a w poniedziałek były już u mnie. Wybrałem opcję za pobraniem, co kosztowało mnie niecałe 20zł, natomiast za okulary zapłaciłem ok. 2zł mniej, niż w dniu złożenia zamówienia, ponieważ cena jest zależna od kursu euro. Okulary oczywiście oryginalne - sam sklep jest oficjalnym dealerem Oakley, jednym z kilku w Hamburgu, co można sprawdzić na stronie producenta okularów. Niemniej faktycznie mogą mieć problem z dostępnością produktów i ich zamawianiem, dlatego przed złożeniem własnego zamówienia lepiej dokładnie sprawdzić dostępność konkretnego modelu na ich stronie. Rozumiem też sytuację, gdy nie odpisują na miale - jeżeli prowadzą stronę w kilkudziesięciu wersjach językowych, a jest to optyk prowadzący m. in. sklep internetowy (z co najwyżej kilkunastoma pracownikami), to ciężko odpowiedzieć każdemu na jego zapytanie, nawet w ciągu paru dni od otrzymania wiadomości. Pozdrawiam, a sam sklep oczywiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam sklep, też miałam mieszane uczucia, ale wszystko w porządku. Co prawda maile przychodzą zarówno w polskim, jak i angielskim i holenderskim języku, więc się na początku przeraziłam, ale przesyłkę dostałam już po dwóch dniach od zamówienia, wysłana bezpośrednio z Hamburga. Przelew faktycznie trzeba zrobić na konto niemieckie, a wartość zakupu podana w mailu jest w pln, więc zadzwoniłam na infolinię i Pan łamanym polskim poinformował ile przelać w eur. Okulary 100% oryginalne. Z czystym sercem polecam sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy zamawiać to co jest dostępne od ręki i wybierać formę płatności za pobraniem Polecam ceny Oakley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 15 lipca zamówiłem okulary Ray Ban 3386 z mieszanymi uczuciami po przeczytaniu opinii z tego forum, ale za radą kilku użytkowników zamówiłem za pobraniem, dziś 17 lipca kurier dostarczył okulary i wszystko super. Mały minus to cena wyższa o 12 zł niż ta w potwierdzeniu zamówienia (ale przy tej wartości to nie wielka strata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek 2
kupiłem okulary Oakley . Cena w edel zdecydowanie niższa od innych sprzedawców . zapłaciłem kurierowi przy odbiorze . od złożenia zamówienia czekałem 3 dni do dostawy . Okulary SUPER . Jestem bardzo zadowolony z zakupu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys chcialem kupic persole ale czekalem i czekalem i czekalem i nic nie wyslali wiec kupilem gdzie indziej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam okulary Prada dotarły do mnie w kilka dni . Oryginalne piękne zapakowane z certyfikatem.Cena o 50% nizsza niz w sklepach. Polecam Okulary wysyłane były z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam raybany clubmaster we wt ok 23, w pt dziś o 9 już był kurier. Wzięłam przesyłkę za pobraniem. Okulary są oryginalne. Jestem zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BARDZO SZYBKA DOSTAWA. Oprawki zamówione w poniedziałek a po 2 dniach w środę kurier dostarczył przesyłkę. Tylko zamówiłam oprawki za pobraniem. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany83
Chłam uwaga na te firmę...... po 2 mcach napisali ze anulują zamówienie bo nie już okularów nie robią....ha ha, konsultantka podnosiła na mnie glos...nie polecam...... nie dajcie się oszwabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem bardzo zadowolona:) zamówiłam okulary przeciwsłoneczne Ralph Lauren, zamówienie otrzymałam po 8 dniach od chwili złożenia zamówienia! Przy czym mają czas 30 dni na wysłanie towaru, o czym wyraźnie informują na stronie. Okulary oryginalne, w oryginalnym etui, wszystko solidnie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Zamówienie przyszło kurierem, płaciłam kartą z góry. Przyznam szczerze, że miałam wątpliwości przed dokonaniem u nich zamówienia ale jestem baaardzo zadowolona i bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowilam okulary 12 marca jest juz kwiecień zero kontaktu nie odpowiadają na maile tel tez nikt nie odbiera wzielam pobranie ponieważ okulary sa drogie i nie wysle takich pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam i przestrzegam przed zakupami w Edel. Na zamówienie czekałem przeszło pół miesiąca, a gdy dotarło okazało się że okulary są uszkodzone. Krzywe, trzeszczące, z niedomykającymi się zausznikami. Podczas wnikliwego oglądania zauważyłem że na zausznikach nie ma oznaczeń rozmiaru okularów, proporcj***ardzo różnią się od tych jakie widziałem mierząc ten sam model oprawek w autoryzowanym punkcie sprzedaży , a materiał z jakiego wykonane są oprawki był bardzo słabej jakości. Rzuciło to cień podejrzeń na oryginalność produktu. Nawet etui nie było w porządku - śmierdziało klejem jakby zostało sklejone dosłownie przed chwilą !!! Skorzystałem z prawa zwrotu, otrzymując po dostarczeniu do Edel stosownego maila potwierdzającego z gwarancją zwrotu środków w ciągu 30 dni. Deklarowany termin minął kilka dni temu. Do zwrotu środków nie doszło. Zostałem OSZUKANY !!! Uwaga !!! Obsługa klienta nie reaguje nawet na maile z mojej strony. Przestrzegam wszystkich, sam na tej "transakcji" straciłem blisko 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatek do powyższego komentarza. Dokładny cytat mojej opinii (podpisany jako Adam R) zamieściłem na portalu Trustpilot, którego oceny firma Edel zamieszcza na własnej stronie na dowód zadowolenia klientów. Mój - negatywnie zasłużony komentarz - został na wniosek Edel wycofany ze strony w niecałe 24h od daty zamieszczenia. Mimo wysyłania dowodów zakupu i oszustwa w postaci nieoryginalnego produktu wciąż brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony konsultantów. Opinie zostawiam chociaż tu, być może ustrzeże to przed kolejnymi oszustwami. Zwrotu środków, jak też prawnego ukarania firmy Edel będę się domagał drogą prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA na tą firmę, zamówiliśmy okólary za pobraniem, zostaly dostarczone bardzo szybko, jednak że zdecydowaliśmy się je zwórić i wymianic na nie co wieksze, problem w tym że od miesiąca czekamy na zwrot pieniedzy !!!!! Cały czas nas zbywają i każą czekać !!!! To juz miesiac od zwrotu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17grudnia zamowilam okulary wzielam opcje za pobraniem ponieważ okulary sa drogie i nie bede ukrywac ze balam sue zapłacić przed otrzymaniem towaru dostałam sms ze przesyłka ma byc u mnie 4stycznia napisze czy przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie sms tylko maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mialam napisac okulary przyszly sa sliczne wszystko wporzadku zaplacilam mniej niż w mailu podali mi cene było trochę opóźnienia 5 dni ale to mi nie przeszkadza polecam firme edel optics z czystym sumieniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzis dotarly do mnie okulary zamowione tydzien temu.Jestem bardzo zadowolona.Okulary oryginalne piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie kupujcie tam okularów. Ja się skusiłam i bardzo żałuję. Brak kontaktu ze sklepem!!!! nie odpisują na maile. Nie odpowiadają na telefony. Po wielu próbach udało mi się dodzwonić na drugi numer-ten który dotyczy pytań ogólnych. Chciałam oddać okulary i odesłałam je w stanie nienagannym. Sklep zwrócił mi kwotę pomniejszoną o 40 zł. Wysłałam kolejnego maila z zapytaniem o te 40 zł i nic....To są oszuści!!! W międzyczasie kupiłam kolejną parę na którą czekałam i sie nie doczekałam, mimo iż na stronie była informacja, że wyślą mi okulary w ciągu kilku dni! Po 2 tyg. po wielu próbach udało mi się dodzwonić. Pani powiedziała że okulary są sprowadzane z włoch i nie wiedzą kiedy będą....A oferta na stronie sklepu cały czas widnieje!!!! W końcu po wielu tyg. oddali pieniądze. Za poprzednie okulary otrzymałam zwrot po ponad 2 miesiącach!!! Nie polecam, szkoda było nerwów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie kupujcie tam okularów. Ja się skusiłam i bardzo żałuję. Brak kontaktu ze sklepem!!!! nie odpisują na maile. Nie odpowiadają na telefony. Po wielu próbach udało mi się dodzwonić na drugi numer-ten który dotyczy pytań ogólnych. Chciałam oddać okulary i odesłałam je w stanie nienagannym. Sklep zwrócił mi kwotę pomniejszoną o 40 zł. Wysłałam kolejnego maila z zapytaniem o te 40 zł i nic....To są oszuści!!! W międzyczasie kupiłam kolejną parę na którą czekałam i sie nie doczekałam, mimo iż na stronie była informacja, że wyślą mi okulary w ciągu kilku dni! Po 2 tyg. po wielu próbach udało mi się dodzwonić. Pani powiedziała że okulary są sprowadzane z włoch i nie wiedzą kiedy będą....A oferta na stronie sklepu cały czas widnieje!!!! W końcu po wielu tyg. oddali pieniądze. Za poprzednie okulary otrzymałam zwrot po ponad 2 miesiącach!!! Nie polecam, szkoda było nerwów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×