Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żaneta***

Edel-optics czy ktoś kupował tam okulary ?

Polecane posty

Gość gość
Kupiłam okulary tom Ford śliczne przyszły po 3tyg wszystko super okulary oryginały maile otrzymywałam zawsze w języku polskim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuśći!! Nie róbcie zakupów na ich stronie!!! Zzwróciłam okulary i nie chcą mi oddac pieniedzy!! Czekam już dwa miesiące na zwrot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wyżej! Oszuści, po zwrocie produktu mimo obietnic nie zwracają pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
Nie polecam ! Nie zwrócono mi pieniędzy . Czekam już półtora miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1105
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co zrobić by sie z nimi skontaktować? Dzwonię, piszę maile i nic z tego. A sprawa wygląda tak, że kurier nie pobrał pełnej kwoty za produkt. A same oprawki to nie te, które zamawiałam. Poczytałam o nich opinie i teraz nie wiem czy starać się wymienić oprawki i dopłacić resztę pieniędzy czy dać sobie spokój skoro oni i tak nie są zainteresowani kontaktem. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Tragedia, nie polecam!!! Okulary widnieją w systemie jako dostępne w paru sztukach, płaci się za okulary i za wysyłkę express po czym nie ma żadnej informacji zwrotnej o wysyłce. Dzwoni się tylko po to żeby po 15min czekania na infolinii dowiedzieć się ze okulary będą dostępne jednak za 2tyg ale opłaty za express kurier nie zwrócą. Świetna sytuacja jeżeli zamawia się prezent pod choinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA NA EDEL OPTICS

Proszę uważać !!!!!!!!!!! 

Proszę uważać !!!!!!!!!!!Nie mogę odzyskać pieniędzy od pół roku. 
Zaoferowali oprawki, których nie mieli. Pieniądze przesłałem i już ich nie odzyskałem !!!!!! Pisałem 5 razy, dzwoniłem chyba 10 razy, co więcej - rozmawiałem z nimi po polsku, po angielsku. Uspokajali i nic jak nie miałem zwrotu tak nie mam nadal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel optics to oszuści

Niestety muszę się dołączyć do negatywnej opini. Co prawda okulary po zamówieniu z opcją zapłaty przy odbiorze szybko dotarły, ale były o wiele za małe więc musiałem je zwrócić. No i tutaj zaczynają się schody bo okulary odebrane ponad miesiąc temu a ja nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy, pomimo 3 rozmów telefonicznych. Zdecydowanie odradzam zakupy na tej stronie chyba że zamawiamy okulary które na 100% będą pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×