Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miliarder z południa Polski

Seks za milion euro

Polecane posty

Gość Miliarder z południa Polski

Załózmy czysto hipotetycznie, że dostajecie propozycje seksu za milion euro. Facet, który wam to proponuje ma około 40 lat, jest w miare przystojny ale bez rewelacji, jest też zadbany, kulturalny i z nikim nie jest związany. Nie chodzi mu jednak o trwały związek a tylko o seks. Ot taki ma kaprys. Facet ma pieniądze a ty akurat wyjątkowo wpadłas mu w oko :) Czy zgodziłybyście się na taki układ? Jeśli chodzi o dziewczyny będace w związkach to załózmy, że wasz facet ma obiekcje ale w końcu zgadza się na to. w końcu taka kasa ustawi was na całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge swoja oddac na jedna noc
za cztery milony zł? czemu nie, chcesz namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla1991
Nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge swoja oddac na jedna noc
i jeszcze przy kazdym kolejnym seksie ze mna kazał bym jej opowiadac jak robiła ci dobrze, z nadrobnieszymi szczegolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhhjkhjkhkjk
po pierwsze nikt nie zaoferuje takiej kasy - nawet milioner skoro może wydać zdecydowanie mniej a i tak przeleci za taka kasę kogo chce. więc ten milion euro to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyans
ja bym sie zgodziła bez wahania. nie mam nikogo wiec moge dac mu dupy za taką kasiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My computer
Przedstawiona przez ciebie sytuacja jest nierealna. Trzeba było wymyślić bardziej prawdopodobną, np 100 tysięcy albo 200 tysięcy PLN a nie miliony euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
no dylemat zywcem wziety z "Niemoralnej propozycji".Propozycja kuszac, ale pamietamy jaki to mialo wplyw na zwiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
odpowiedz nie, jestem wystarczajaco majetna, mam szacunek do siebie i cenie sie. Jak dla mnie sa rzeczy ktorych kupic sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przecież było
W takim jednym filnie. Więc nie kopiuj tego idioto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moralna propozycja zrobiłałabym to..w dodatku za milion a heh jeszcze czytam ze przystojny miły kulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssrrrrrrrrrrrrr
o jeny, wiadomo, że to nie prawdziwa propozycja. Sądzę, że większość by się zgodziła za milion. Dlatego, faktyczie mogłeś dać np 100tys. gdyby mój chłopak powiedział "zgódz się" byłoby mi przykro i chyba bym go zostawiła. ja bym się niezgodziła, aby się przestał z jakąś za milion. NIE! On jest mój! :p ale z drugiej strony mielibyśmy piękne mieszkanie. a mieszkając tam, bym myślała "to za noc z tą dziwką to mamy!" NIE! Ja bym się nie zgodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo każda kobieta nie chce być uważana za dziwkę.... Tam gdzie mieszka. Dlatego wyjeżdża do Francji czy Hiszpanii. W Londku... jak zakwalifikować sypianie z kolorowymi dla mieszkania? :P Nosy wam rosną kobity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×