Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a teraz tak całkiem na poważni

Czy kobieta może być szczęśliwa - SAMA ??

Polecane posty

Gość a teraz tak całkiem na poważni

bez faceta , seksu,ale za to z świetną pracą , pieniędzmi ,znajomymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUUUUUJU
człowiek nie urodził się po to by być szczesliwym nie, nie może ale jak ma faceta to też zwykle szczęście jest mrzonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJO386549
Jasne że może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża buźka
Tak. Popatrz na starsze panie - wdowy. Z mikrą emeryturką, zjechanym zdrowiem, bez faceta - a mimo tego często szczęśliwe. Trzeba umieć się cieszyć z tego, co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallilla
Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellie a a
świetna praca? pieniądze? znajomi? chętnie wymienię na to swojego faceta :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała34
jasne ,że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
Facet nie jest miara szczescia, to zalezy od osoby czy potrafi byc szczesliwa czego pragnie w zyciu, jesli np pragnie milosci bez faceta sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie może
Mam taką koleżankę, dobra praca, wyjazdy 3x w roku tam gdzie chce itp ale jak się spotkamy to przy niektórych tematach jest ciężka atmosfera i to wszyscy wyczuwają. Nie pogadasz o dzieciach, o rodzinnych wyjazdach, w sumie to czasami nie ma o czym pogadać. Kobiecie kasa szczęścia nie da jeśli nie ma z kim tego dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaa3
pewnie ,że tak, nie mam zamiaru się nigdy więcej bawić w małżeństwa, mam córkę, faceta brak i jest mi lepiej niż kiedykolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę ze każdy, czy to facet czy kobieta musi nabyć umiejętność radzenia sobie sam, nie licząc na innych. Z tej perspektywy łatwiej będzie gdy pada deszcz jak i słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuliana28
może nie może zwykle pieknie jest tylko na poczatku,pozniej wpada rutyna,kazda ze stron oczekuje,ze ta druga zacznie sie starac,zabiegac i tak od kłótni do zgody od pierwszego do pierwszego mija im zycie...jestem sama,po rozwodzie,mam dzieci,niestety wynajmuję...czy jestem szczesliwa?nie wiem,nie wiem czy kiedykolwiek bylam szczesliwa,jakos tak ciagle cos,a jak bylo szczescie to tak krotko,ze nie zdazylam sie nacieszyc jak jestesmy w zwiazku to nam zle bo cos tam....wiecznie cos... jak jestesmy sami to nam zle ,bo sami... pytanie kiedy jest nam dobrze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatas28as
ja mysle ze w zyciu chodzi tylko o to, zeby szukac, dazyc do szczescia - tylko ze tak naprawde to chyba go nie ma. dla kazdego szczescie jest czyms innym. jednego zadowoli super praca, innego super zona/maz. Czy kobieta może być szczęśliwa - SAMA ?? - oczywiscie, ze tak, ale tylko wtedy gdy zdobycie faceta nie jest dla niej najwazniejszym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuliana28
myslimy sobie :echh gdyby tak miec to i to...marzymy,dążymy,dostajemy to... i co?dostajemy i po szczesciu, jakos nie czujemy fanfarów,sztucznych ogni nad głową i tym podobnych...pustka wiec znow marzymy o czyms innym i dązymy do spełnienia i tak w kółko, myslę,ze to taka gonitwa...wiecznie mało,wiecznie nie tak... niby człowiek nie został stworzony zeby zyc samotnie,nie ma nawet wytłumaczenia na takie cos jak samotnosc...ja tez czesto sie nie zgadzam z tym co mam,czuje jakies tam melancholijne niezadowolenie...ale jakos mija dzien za dniem,czas leci i tak sie kreci.sama milosc nam nie zapuka do drzwi,musimy jej pomocjesli chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz tak całkiem na poważni
podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger21
Może jakaś kobieta może i być szczęśliwa, ja wiem na pewno że nie! Faceci są fajni, więc po co rezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m22222222222222222222222222222
Jak mimo starań inaczej się nie da, to trzeba przyjąć i żyć dalej, ale marnym pocieszeniem wydaje się wpadać w związek po duzym zawodzie miłosnym. Dopiero moze sie pogorszyc i nie tylko samopoczucie. http://www.youtube.com/watch?v=jEgX64n3T7g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kasy ona tak naprawdę szczęścia nie da... co do pytania... może być szczęśliwa sama..... zależy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobbieta 30_________
moze i szczęsliwa ale do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz tak całkiem na poważni
ehh podszywy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa687566876876867
ja też jestem samotna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her_komendante
żadna baba nigdy nie będzie szczęśliwa bez swojego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×