Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Była... tęskniłem, już myślałem, że zniknęłaś bezpowrotnie. Oczywiście, że czekam na dalszy ciąg programu/nr tel, ja cierpliwy jestem. Moim stojącym bezustannie kutasem opiekuje się jedna taka, dba o moją formę żebym mógł Cię zadowolić jak jeszcze nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, pisz częściej, bo topic umiera, pojawiają się czasem nowe dziewczyny ale pewnie zniechęcone, że nie ma założycielki i głównej pisarki w topicu nie chcą pisać. Jak Ty znowu zaczniesz to one pewnie też się otworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlus juz rozkladam uda na bok - mozesz lizac chcialam... w tej chwili sse jedneko peniska, grubego i zylastego potrzeba mi kilku innych jeszcze, do mojej slicznej i ciasnej szparki i do obu rak oraz do odbytu ....stoi cierpliwosc bedzie wynagrodzona, trenuj z ta panna nastepnym razem opowiem wam fajna historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te pol godziny od ostatniego wpisu obciagalam te grubego kutaska i wlasnie sie zlal mi do buzi, uwielbiam ta ciepla sperme i jej smak teraz on bedzie mnie lizaz, a jak dojdzie do siebie to z pewnoscia zechce wjechac w moja szparke lub odbyt, dlatego wczesniej zrobilam lewatywe i gumki czekaja obok ta obiecana historyjka to opowiesc mojego kumpla ktory jest ratownikiem. pewna 19-tka poprosila go o szybki kurs seksu podczas dwutygodniowej nieobecnosci jej rodzicow ktorzy byli na urlopie. 14 dni nie wychodzil z jej domu i nie tylko on laska nabrala doswiadczenia w bardzo szybkim czasie, jak to wspominam to zawsze mam mokro cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była... o to chodzi, za to Cię wielbię, pisz dalej i częściej, inne laski też zaczną. Cierpliwie czekam na twój nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez stanika, bez majtek, na czarnych szpilkach, w krotkiej czarnej sukience na ramiaczkach ciniutkich - to ja w drodze na plaze dzisiaj nie tylko paly staly, ale tez laski popuszczaly soki ja tez na niejedna mialam ochote teraz bedzie lizanie i obciaganie, hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Cześć bylanastolatka, fajnie się zabawiasz, chętnie bym cię na swoją kochaneczkę wzieła. Mam teraz fazę na kobiety. Mój obecny partner przejadł mi się. Zaprzyjażniłam się z koleżanką z pracy, często drinkujemy, ostatnio lekko podpite całowałyśmy się i było naprawdę przyjemnie. Niestety ktoś nam przeszkodził. Dzisiaj jesteśmy razem na imprezie i po mamy zamiar pójść do łóżka razem. Zobaczymy co z tego wyniknie, napaliłam się i pragnę jej bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
zrobiłyśmy to, ochh jak ona liże, wie jak i gdzie pieścić moje ciało, bez porównania robi to lepiej niż wszyscy mężczyżni razem wzięci, miałam ultra zajebisty orgazm, super przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po 40
ciekawe forum, takie na czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
cześć ludziska gdzie się pochowaliście, siedzę w pracy znajoma masuje moją myszkę ;-) za ponad godzinę kończymy i idziemy do mnie na seksik, obie mamy straszną chcicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
znajoma wpadła na pomysł żeby jeszcze podrażnić kolegę z pracy, idziemy do jego biura z lodami dla ochłody, będziemy go prowokować, obie ubrane jesteśmy w obcisłe mini, i bluzki z dużym dekoltem. niechcący pokażemy mu trochę ciałka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
ściema na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
co niby jest ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
jutro idziemy na podryw, zamierzam ssać, obciągać i taplać się spermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Byłyśmy z koleżanką w sobotę na podrywie, wyrwałyśmy 2 przystojniaków, pierwszy raz od kilku lat ssałam 2 kutasy, potem brali mnie na zmianę, koleżanka też się zabawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
byalanastolatka chyba Cię nie spłoszyłam kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Dzwonił do mnie jeden z nich chcą się spotkać dzisiaj, zgodziłam się, znowu dymanko na 2 baty, łupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jay jay
bylanastolatka, 3 miesiace, venuz, mariola gdzie sie podziewacie.Topik zamiera ajest najlepszy na kafe.Przeczytalem caly,jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
dzisiaj znowu umówiłam sie z 2 kochankami, są cudowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sprobowac
a chcialabys sie ze mna umowic??? mam wolne mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
może i bym chciała, ty menem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
ogier a po co ci ta wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
może? a po co chcesz się ze mną umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sprobowac
tak menem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×