Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

ogladalam film na ktorym jeden facet robil lasce minetke, a ona loda innemu facetowi bardzo mnie to podniecilo i mysle ze chcialabym tego sprobowac macie w tym doswiadczenie ? napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h-ogolony
Ja raz cos podobnego robilem z kolega i kolezanka z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski karawiec
"Była" jeśli nastolatką prezstałaś być parę lat temu i nie jesteś paskudnym pasztetem, to nie dość że możesz dość łatwo spełnić swe marzenie, ale nawet trochę na tym zarobić. Są różne portale, czaty w temacie... Jak nie mieszkasz gdzieś na zadupiu - możesz zdążyć zrobić sobie taki prezent na dzień kobiet;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie my tak zaczelismy, a potem ja polozylem sie na plecy, ona usiadla na mnie w pozycji na jezdzca a kolega wlozyl jej do tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego akurat nie musze probowac , choc na pewno akcja rozwinelaby sie i musialoby cos innego nastapic, ale jak odczuwa to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie z PL. A naszej znajomej sie ta cala akcja podobala. Ten uklad ktory ty opisalas podobal jej sie najlepiej. Ja mialem okazje miec mojego penisa w jej buzi, a KOLEGA ROBIL MINETE:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
2m+k. konfiguracja o ktorej piszesz byla naszym stalym elementem ;). bylo bosssssko i mam ciary na samo wspomnienie. lubilam tez jednemu robic loda podczas gdy drugi bral mnie od tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, ale trzeba cos z tym zrobic, jestem sam w domu a sasiadka z przeciwka ma gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
co moge jeszcze napisac...uwielbiam robic loda i uwielbiam gdy facet robi mi minetke...lubie tez robic jednemu i drugiemu robic naraz-w sensie jednemu ustami, drugiemu reka i odwrotnie ;). i ten ich wladczy wzrok kiedy oboje rywalizuja by sie bardziej wykazac niz ten drugi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
u nas wyszedl spontan na tzw. beach party ;). oni byli kolegami. z jednym z nich spotykalam sie jakis czas. wypilismy troche, zebralo nam sie na amory..poszlismy do naszego domku, kolega nas nakryl...zamiast wyjsc, po prostu podszedl do nas, pocalowal mnie w kark..i poszlo...w zyciu bym kiedys nie pomyslala, ze moge sie wplatac w cos takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace dokladnie takie mysli chodza mi po glowie uwielbiam jezyk "francuski" moge to robic godzinami i nie potrzeba mi normalnego stosunku, super marze o obciaganiu dwum albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym aby to bylo tez zupelnie spontanicznie ale nie koniecznie po alkoholu, nie pije i nie lubie jak facet pije przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
ale wiesz, przy pierwszym razie to moze troszke pomoc :). pozniej juz idzie i chce sie wiecej i wiecej... u nas to trwalo tylko 3 miesiace bo pozniej sytuacja sie troche skomplikowala...wiesz, uczucia, zazdrosc. nie chcialam im rozwalac przyjazni wiec wolalam sie wycofac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta rywalizacja, to moze stac na drodze tak mialy moje kunpele na studiach chodzily do starszego goscia we dwie, dlugi czas bylo ok, pozniej zazdrosc i takie tam robilas to kiedys w wiekszym gronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
kobieca rywalizacja jest chyba jeszcze gorsza ;). z tego powodu nie moge sie przelamac zeby sprobowac trojkata 2k+m. wolalabym juz sprobowac w czworke :) a w wiekszym gronie jeszcze tego nie robilam ;). niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta nasza kobieca rywalizacja mialam propozycje 2k+m, ale zdezerterowalam, moze to lepiej 2k+2m jet tez na pewno ciekawe strasznie mnie to wszastko podnieca i mysle ze jestem juz o krok aby sprobowac mozesz cos poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×