Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nooooooo

Intryguje mnie osobowość staszka ...

Polecane posty

Gość bbar
na jajeczko ,Stasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaa
Staff Leopold Znów wiosna Dzień marcowy przepeiny uroku! Wiosna boskie zlewa na mnie czary Czterdziestego któregoś tam roku! O, cudowne wy, najsłodsze dary Mej jesiennej, tak wiosennej wiosny! Więc nie jestem stary! Więc nie stary! Bom otuchy pełen, bezżałosny, Choć mnie gnębił tak zimy cień szary! Myśl uderza w ton jasny, radosny! Cóż to? Nowe zamysły, zamiary W ożywionym krwi budzą się tętnic? Spod popielisk wstają świeżo żary? Boskie słońce! Nieznużcnic, skrzętnie Pól dymiących pijące opary! Ukochane gorąco, namiętnie! Już baziami wierzb śmieją się jary, Już z pokrywy śniegowej ni śladu! Szumią wiatru ciepłego pogwary! Cały jestem uszami wywiadu, Kiedy zaczną się świry i swary, Gdzie któremu jaskółek lec stadu. Czymże wszystkie dziś serca ofiary, Czymże straty, porażki i klęski, Czym stracone marzenia i mary? Tyś zwycięskie, więc i jam zwycięski, Słońce! Zniosłem sprawiedliwe kary Za dzień każdy mój, co był niemęski. Wiosno, wiosna, co szczęścia bezmiary Skupiasz w mego serca szczęśliwości, Ze świat cały wziąć mógłbym za bary! Daj mi brzemię nędz, mąk, doległości, Lecz z dzisiejszą, cudną pełnią wiary, Która wraca mi skarb mej młodości: Bo się cieszę! Więc nie jestem stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalaaa
tu trza pisać o staszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12700 nabitych przez niego postów mówi samo za siebie, frustrat i nofłlajf do potęgi n-tej dla którego kafe jest sensem zycia, a w zasadzie wegetacji, bo życiem tego nazwać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×