Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurcze nooooooo

Intryguje mnie osobowość staszka ...

Polecane posty

Gość pojebbbbbb
*ma miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno,nie chce rozmawiać to nie,widocznie jestem zbyt nachalna,także nie naciskam - już nic nie piszę. I życzę staszkowi jak najlepiej,żeby odnalazł tę właściwą 'ścieżkę'(jak to napisał) którą będzie podążał.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna nicola koorwo
pasowaliby do siebie no nie ona wrazliwa on dominujacy arogancki wladczy haha:D:D ja to jestem pomyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on sie moze jeszcze
podobac ????? nicola koorwo: no pomyslowa jestes w chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna nicola koorwo
i co???? mówiłam,ze was olał stachu,pewnie chla przy monopolowym z kolegamii:D:D:D co byscie beze mnie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssstyt
Wszyscy poszli do roboty.Staszek tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co choooo?
komu sie podoba staszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna nicola koorwo
wchodze po ciezkim dniu pracy przegladam kafeterie a wy dalej tu piszecie kochani ja wiem ze szczesciu trzeba pomagac ale nie wiem czy to dotyczy takze swiata wirtualnego pssssstyt staszek wielekrotnie mowil,ze narazie nie pracuje nie wiem czy cos sie zmienili w tej kwestii ale jestescie wszyscy zabawni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blowwww
Co do staszka to ja również uważam,że jest indywidualistą. Ale to chyba dobrze,nie?Może to wynika z tego,że jak kiedyś sam pisał,łatwego życia nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew1725
nie pierdolcie staszek pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ,,,,Nie wiem ,jak ludzie szukają pracy .Mąż ma trzy prace , ja jedną +chałupa. Jeszcze dorywczo.... To jest jedno z pierwszych miejsc do którego zajrzałam po pięciu latach nieobecności tutaj.?Będę je reaktywować do bólu:)))) :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadź się :) My mieszkamy w koziej dupie ,ale nie narzekamy:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie intryguje moja osobowość . Czy to normalne,ze nie mogę skonczyć szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baziemka
phiphi Normalne. Ja też mam ten problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ten temat
od początku i nie wiem czy mam sie smiać czy co :) każdy tu wali na inny temat autorka go ciągnie stara sie robi wszystko zeby ten stach jej odpisal a on ją zlewa i odpisuje na co piąty post półsłowkami. do olgi: nie kazdy ma szczescie w zyciu mi tez ciezko jest znalezc prace mimo,ze skonczylem studia,jestem geodetą i chujnia z grzybnią jak poszedłem to niby bylo takie zapotrzebowanie a teraz dupa mimo,ze mieszkam w duzym miescie ok.200 tyś mieszkancow takze nie jedź na stacha ani na innych bezrobotnych bo teraz naprawde ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ten temat
do staszka: czemu chcesz dac umrzec tematowi?widac laska pisze szczerze,daja to bierz pamietam cie jak czytalem jais topic o grzybach chyba ze pisales ze mieszkasz kolo granic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda,zielonooka-levi bierzesz?
mowa o tym staszku co to jest modem kafełe :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,jeśli kogoś uraziłam .Nie chciałam pojechać:( ale......Ok rozumiem,że nie ma pracy.Tylko ,kiedyś takiemu jednemu 30-latkowi na garnuszku mamy rencistki powiedziałam,ze jest praca.Niestety niezbyt ambitna,ale wykoncypowałam sobie ,że będzie sobie w tej pracy przeczekiwał zły czas i szukał czegoś w swoim zawodzie. Myślałam ,ze będzie skakał z radości,a on spojrzał na mnie jak na mordercę. Poza tym sama jak nie miałam pracy to sprzątałam, myłam okna ludziom,pilnowałam dzieci,dojeżdżałam do pracy 50 km i malowałam mieszkania . Nie jestem super zaradna,ale jakbym miała siedzieć matce na karku,czy nie mieć co dzieciakom jeść dać,to zrobię wszystko ,zeby jakiś grosz złapać (oczywiście nigdy za pupę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak olga,ja Cię rozumiem,staszek chyba sie nie obraził mam nadzieję :) Ale nie każdy może się podjąć każdej pracy. Ja swojej szukałam ponad rok,a nie mogłam pracować dorywczo bo musiałam wyprowadzić sie z domu i opłacać studia. Teraz to naprawdę nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze nie ma pracy
co ty kurwa olga myslisz ze to tak latwo?czlowiek musi do wszystkiego dojsc sam a jak ktos ma po 5 firm to sie fajnia gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×