Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uległa ania do pogadania

jak to jest z dużym penisem??

Polecane posty

Gość gość
To co ja z moją 20-tką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy bzdury wypisujecie. Czytajac te wypowiedzi, to 50% ma conajmniej 20cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma mikrusa to się dziwi, że mogą być takie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz 20cm. 10cm do poludnia, i 10cm po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiają się takie okazy powiem szczerze, miałam takiego w Holandii i nie był to murzyn tylko Holender, miałam wtedy 48 lat, byłam już ''doświadczoną'' dziewczyną w seksie, ale pod nim to jęczałam z rokoszy, przez 1,5 roku ruchał mnie i było super, nie myślałam nawet że tak mi pizdę rozepchał, dopiero jak wróciłam do domu to okazało się że męża 18 cm to mikruś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być duży ważne aby był szeroki,spotykam się właśnie z takim w spa w warszawie i jestem w pełni zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację tylko że taki to mocno pizdę rozepcha, a na co dzień mało jest takich facetów, ja tam wolę mniejsze rozmiary, taki 20+ to dla mnie jest w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhrabia
Ja mam przy pełnym i mocnym wzwodzie ponad 18 cm i była partnerka była wniebowzięta miała taki odlot że dochodziło do omdlenia . Jednak los chciał byśmy nie utworzyli rodziny wyszła za innego bogatego starszego faceta, lecz to już przeszłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z dużym ? BOLEŚNIE :O Chyba, że masz cipke jak wiadro to może Ci przyjemnie. Mnie z facetem, którego kochałam na zbój było tak właśnie :( Bolało . Zawsze. Teraz mam faceta, który ma dużo mniejszego i jest odlot. Nie spinam się, nie boję, że zaraz walnie mnie w szyjkę, że gwiazdy zobaczę :( Czysta rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 cm to nie duży penis a przeciętny chłoptasiu, więc na co kobiety maja narzekać, na przeciętność? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mam 18-19 cm (zależy od nastroju) i wolalbym mieć te dwa cm mniej.. Nie w każdej pozycji mogę pójść na całość, szczególnie 'boli' mnie to przy pozycji na pagony lub na pieska :( ale to może tylko moja dziewczyna ma mala pochwę, innych nie penetrowalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
ale tu są poy****i ludzie pisze do gość dziś 95% polaków ma 14-15 więc piszący tu co drugi że ma 20cm bo bujda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuć go, ja mam 10 cm pyte jak stoi, na pewno nie bedzie cię bolało, może w końcu se p******** co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam takiej ilośc***enisów w jednym miejscu jak w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Jamie sie tobie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze od kilku lat do sauny,a do widoku nagich facetów jestem przyzwyczajona.Inflancka to sauna gdzie prawie sami faceci przychodzą więc nie miałam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung zbok od sauny na temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ludzi nieobytych z sauną to zbok.Wszystko zależy czy ktoś woli saunowac nago czy w ręczniku.Są też tacy co do sauny wchodzą w kostiumach i uważają że tak się powinno z sauny korzystać, choć to nie jest zdrowe dla naszego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inflancka jest nie dla mnie w szatni i saunie wszyscy są nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zbokiem bo w każdy temat wpisujesz sie z tymi swoimi pierdołami o saunie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet ma 15-16 cm i dla mnie jego ptaszek jest gigantyczny, za kazdym razem bardzo mnie boli i rozrywa. a wy piszecie ze penis 16 cm jest maly... musicie miec chyba pochwe jak krowa... bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obrazy, ale jak kobieta spróbuje dużego rozmiaru to z małym nie ma już takiej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  hrabia
15-16 cm to nie jest wyczyn lecz podobno kobiety przy każdym penisie mogą mieć orgazm , to kwestia techniki . Mój ma 18-19 przy mocnym wzwodzie no i kobieta zdarzało się że spojrzała i stwierdziła że się boi i nici z przyjemności . Lecz na ogół żadna z pań nie wnosiła zażalenia na nieudany sex . Warunek dobrze i dość długo pobawić się jej ciałem by prosiła sama o wypełnienie tej rozkosznej szparki moim cygarem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inflanckiej 99,9% to faceci,nic dziwnego że chodzą nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inflanckiej po prostu saunuja tak jak się powinno.Obiekt jest stary ale najfajniejszy jest basen w którym po saunie można popływać. Piątkowe wieczory maja tylko dla kobiet,więc i one mogo sobie posaunować nago jeśli się wstydzą w dni koedukacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecz1230
Mam 70 lat i tak się marzy 20ka lub 25 wiem że to nierealne lecz pomarzyć można , nie biją jeszcze za marzenia . A wydaje mi się że tak niedawno to było jak kochałem się z 18 stką i wydawała się starszą panią , dzisiaj ja jestem wiekowy lecz każdego to czeka jeżeli dożyje tych lat. Mogę iść w zawody z każdym facetem po 50 i młodszym to moje berło z 18 toma cm wystarczy na każdą piękną panią . Mażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba nadrabiasz języczkiem przedmówco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×