Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz z Maszewa

Zamieżam zrobiś średnie wykształcenie w rok. jest taka możliwość.

Polecane posty

Gość mmnnio
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest taka mozliwosc ale nie wiem jak mature potem zalicysz i pracodawca jakos odrzuca osoby takim wpisem w cv, ja konczylam srednie w liceum dla doroslych i juz ciezko o prace , choc musiala sie uczyc jak osoby ze szkol publicznych i mature na tych samych warunkach pisze... ale i tak dla mnie najwazniejsze ze ktos chce sie dalej uczyc a nie olewa to calkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc wnioskuje ze masz juz stała prace a srednie jest ci pewnie potrzebne do np zdobycia awansu wiec rob te srednie i zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuuuuuuuuum
soniówka naprawdę jest ciezko?po lo zaocznym?bo ja zrezygnowalam z zawodowki i do takiego wlasnie chodzę dalej mam zamiar pojsc na studium hotelarskie,będzie ciezko z pracą po zaocznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamieżam potem zrobić licencję pracownika ochrony i do miasta pojechać na ochronęsię przyjąć. Z licencją łatwiej robotę znalesć na ochronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuuuuuuuuum
no pewnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bium no wiesz oni mysla ze jak jestemy po zaocznym to jestesme glupsze a wiesz zeby zdac treba sie uczyc... zreszta pwoiem tak, nie przejmuj sie bo eraz i po studiach jest ciezko. jak ci zalezy to prace znajdiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zrób podstawowe
bo i tu masz braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie, powie bo srednie w rok to jednak nie jest to samo co w 3:) wiem bo robilam zaocznie i zeby wyrobic z materialem musialam niezle sie nameczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, poprosty srednie sredniemu nierowne, szcegolnie tak jak mowisz prze internet? ja cie nie oceniam ani nie neguje:) wiem tylko jak na to patrza pracodawcy poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuuuuuuuuum
soniówka dziękuję Ci bardzo, właśnie mam wrażenie,ze duzo ludzi tak na to patrzy niestety.Ja zawaliłam rok w technikum ekonomicznym,poszłam do zawodówki i jeszcze w tym samym roku przeniosłam się do LO zaocznego. A to wcale nie jest tak,ze nie trzeba się uczyć,właśnie trzeba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamieżam
A podstawówkę też robiłeś w rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem po liceum zaocznym i jakoś nawet nikt mi nigdy na świadectwo nie patrzył i po prostu nie wiedzą jakie kończyłam. Zawsze było tylko pytanie "jakie wykształcenie?" A co do rocznego - osobiście o takim nawet nie słyszałam, minimum dwuletnie.. ale jak znalazłeś to rób. Zawsze lepiej takie średnie jak tylko podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka miłosza
odświeżam tematy Miłosza. Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw naucz się troszkę ortografi:-) Chociaż tyle błędów wydaje mi się celowe a nikt nie zauważył hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie komentował a nie nie zauważył :P Prawie nikt, bo były uwagi o podstawówce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ludzie mają być inteligentni i być szanowani skoro teraz można zrobić średnie w rok i takie tam. A Ty człowieku uczyłeś się non stop: 8 lat (podstawówka), 4 lata (technikum), 4 lata (studia-mgr), 2 lata(dwie podyplomówki), a potem Cię traktują jak szmatę i porównują do takiego kogoś ze średnim, które można zrobić w rok. Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to dopiero jest demotywujące. Powinni zlikwidować takie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne w JAKIM CZASIE się uczysz, tylko ILE. A w tych wszystkich eksternistycznych szkołach trzeba osiągnąć taki sam poziom wiedzy jak w zwykłym, państwowym lo żeby zdać, a nawet większy, bo trzeba nauczyć się całego zakresu materiału, bo nigdy nie wiadomo co będzie na takim teście. Takie szkoły podlegają procedurom OKE, więc nie wypowiadaj się jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiesz mi, że w rok nauczysz się tyle co w 4! Bo raczej do tych szkół geniusze nie chodzą. Raczej wykują się na pamięć, aby zdać egzamin. Akurat wiem co mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu niby nie? I nie dodawaj sobie, bo liceum trwa 3 lata, a nawet niecałe, bo w ostatniej klasie koniec roku jest w kwietniu. Żaden problem na spokojnie nauczyć się w domu. I nie, nie ma tam "debili, debile to mogą być co najwyżej w liceach dla dorosłych - tam często są opłaty i tam każdy zdaje, natomiast testy eksternistyczne to co innego - część zda, część nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×