Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aasaszzezeze

X Faktor

Polecane posty

Gość aasaszzezeze

srednio mi sie podoba, Sablewska jaks dretwa , Kuzniar tez, bardzij mi sie Tylko muzyka podobala bo Maciek Rock jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie to było
kiepściutkie, tylko wykonawcy fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiikkkssksskska
no mi sie tez na poslacie bardziej podobalo b to jury jakeis dretwe na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się nie podoba 55555555
a mnie zastanawia co tam robi ta sablewska? od kiedy ona się na muzyce zna? poza tym czepia się np wyglądu a nie jest to program o modzie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
fajny program tylko ci jurorzy trochę do bani sablewska szuka dziury w całym a mozil nawet nie umie się dobrze wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejcie te paczki
Naja slabo sie wypowiada dlatego odwraca uwage takimipierdolami jak naszyjnik, zreszta to jej zasrana sprawa bo nie nalezy do niej. Slabe to bylo. najpierw powinna pozwolic zaspiewac a nie czepiac sie gadzetow. wyszedl brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabelll
Sobolewska do domu!!!! szczęka jej opadła jak ''niemen'' zaśpiewał BRAWO dla wykonawcy tego utworu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szooku
Mi tez sie bardziej podobało "Must be the music", X factor taki jakiś bezpłciowy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
bo to jest po prostu mam talent ze zmienionymi dupkami :-0, myslalam ze holownia to zenua ale kuzniar jeszcze gorszy, taki buc po prostu. Maja nie wie co powiedziec, czesiek nie umie powiedziec, a kuba jak zwykle :-0 blehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiewwww
maju jesteś super dlatego że jesteś sobą nie udajesz BARDZO DOBRZE ŻE NIE PRACUJESZ JUŻ U GÓRNIACZKI TRZYMAMY KCIUKI POWODZENIA W DALSZEJ KARJERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghg
Must be the music jest lepsze! A myślałam że MBTM to jakieś gówienko bedzie. A tu o dziwo w x-factor wieje nudą. Wojewódzki już wszystkim spowszedniał (zeby nie powiedziec ze sie znudzil), czesiu choć synpatyczny to jednak po polsku nie za bardzo potrafi sie wypowiedziec, a maja nudna jak flaki z olejem. Cieniutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szmateksie
a slyszeliscie jak ona czaseem rży? jak kobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla123456
X factor jest do bani, juz ogladajac niemiecka edycje myslalam ze bedzie cos ciekawego, ale nie, nud, nuda i jeszcze raz nuda. Polecam za to niemieckiego "idola" na RTL w sobote o 20:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,to prawda,Majka ma beznadziejny śmiech :D ja na jej iejscu nie śmiałabym sie tak głosno i długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sablewska jest okropna
brzydkie kaczątko myśli ze jest nie wiadomo jakim łabędziem,krytykuje innych niech się cofnie do swojego wyglądu z przed paru lat brzydal i tandeciara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'ja na jej iejscu nie śmiałabym sie tak głosno i długo" - cóż chcesz... Pracowała dla Dody :D A kto z kim przystaje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakacha.....
hahahaha :D rozwaliłaś mnie z sablewską i dodą... Haha ja to nie mogę z tego,że ta cała majeczka to takie bajki opowiada,w super expresie wypowiedziała się,ze zmiany rysów jej twarzy nastąpiły po tym jak zmieniła diete(?)!! Tak tak maju nie wiem kto cie tak kłamać nauczył. Wstydzisz się tego ze tu se wstrzyknełaś,tam se wstrzyknęłaś,przecież botoks i kwas hialuronowy teraz w modzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjjjkaa
Jak skończy się X-Factor to już nikt takiej wrednej niani nie zatrudni _________________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×