Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedabiedawtymkrajupolckuw

Afon & Oriflejm i Kolesie Metroseksualni Konsultanci.....

Polecane posty

Gość biedabiedawtymkrajupolckuw

biedabiedawtymkrajupolckuw avon oraiflame to kosmetyki dla biednych...... taka prawda masa reklamy piramida finansowa liderów konsultantek managerów.... a kosmetyki jakoscia nije dorownujuja np bioterm l''oreal itp szkoda pisac nazwy skoro i tak nie kuicie ich biedabiedawtymkrajupolckuw pozatym jak widze tu takich kolesi co siedza w afonie i oriflejmie to smiech na sali buhhhahaha to nie meskie zajecie co wy jacys metroseksualne hudasy w obcislych dzinsach???? solara a po niej grzybica skóry metroseksualne nieudacfzniki badzcie facetami a nie burakami z miasta co nie wiedza jak ma facet wygladac bo ich ojciec to ciotka byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gm ail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×