Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziuzia5895

preprat z kolagenem - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość ziuzia5895

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolageniara
ja stosuje NeoCell kolagen, wpisz sobie w google, mam ten 30ml i wystarcza mi na ok 3-4 miesiące, jest na parwdę świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolageniara
ja stosuję NeoCell kolagen, wpisz sobie w google, ja mam ten 30ml i wystarcza na ok 3-4 miesiące. jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dziwne
bo ja stosuję kolagen z powodzeniem od kilku miesiecy i widzę różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy kolagen to taki, który jest skuteczny. Napina skórę wygładza zmarszczki i nie pozwala na powstawanie nowych. Do tej pory był problem z przegrzaniem kolagenu, ale został rozwiązany. Colway wprowadził kolagen na wszystkie partie ciała w jednym opakowaniu i nie ma obawy o przegrzanie: http://kolagen66400.pl/pl/c/Kolagen-Natywny-NOWOSC/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistic
Czy taki kolagen na stawy jak np 4flex, oprócz opisanego w ulotce działania na stawy i mięśnie, będzie działał też pozytywnie na skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zawarty w preparacie czysty kolagen Fortigel ma bardzo korzystny wpływ na kondycję nie tylko skóry, ale włosów i paznokci. Stymulując regenerację tkanki łącznej widocznie poprawia elastyczność i nawilżenie skóry. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje Czysty Collagen z collagenshop i jestem bardzo zadowolona, kupuje go w aptece, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen ncn uzywala moja koleżnka, nie byla zbytnio zadowolona. stosujemy teraz kolagen class a collagen kupiony w rossmanie i mówi, że czuje się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosmetyków z naturalnym kolagenem,to ja od jakiegoś czasu stosuję krem do twarzy i faktycznie pomaga ,skóra jest jędrna i wygładzona,zamawiałam na KochamZdrowie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest stwierdzić jaki dokładnie preparat jest najlepszy bo też zależy od tego czy chodzi o twarz, włosy czy nie wiem paznokcie. Ja akurat używam żelu do twarzy i bardzo fajnie się sprawdza. Mam mniej widoczne zmarszczki i ogólnie skóra jest po nim bardziej jędrna i nawilżona. Ważne tylko żeby tego typu kosmetyki kupować w sprawdzonym miejscu bo czasem potrafią sprzedawać podróbki. Sama zamawiam w Collagen La Pure www.collagenlapure.pl i wiem że tam są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30latks
Na stawy polecam MSM (siarka organiczna) i siarczan glukozaminy (czysta glukozamina) dostępna na e-natura.pl. Sama zamawiałam po kontuzji kolana podczas biegania. Polecam zagłębić się i poczytać o msm. Świetny produkt i polecam wszystkim z problemami stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka92341
Ja stosuję Kolagen w proszku firmy NobleHealth z witaminą C, a brat z glukozaminą, ponieważ on intensywnie ćwiczy, jest rewwelacyjny, dodaje go do jogurtów :) Polecam, przystępna cena i świetny skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka92341
Ja stosuję Kolagen w proszku firmy NobleHealth z witaminą C, a brat z glukozaminą, ponieważ on intensywnie ćwiczy, jest rewwelacyjny, dodaje go do jogurtów :) Polecam, przystępna cena i świetny skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu zamawiam na stronie KochamZdrowie.com i też moge polecić, bo są bardzo skuteczne i do tego nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również stosuje collagen z collagenshop jest droższy ale bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta99
Kolagen opłaca sie kupować na Amazonie de. Np: Bestseller SUPER KOLAGEN + C 250 Tabletki SUPER KOLAGEN + C TABLETKI zawiera mieszankę aminokwasów specjalnie opracowane, aby pomóc uzupełnić w organizmie zapasy kolagenu i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia, wspierać silne i zdrowe kości, zdrowe i odżywiają włosy i skórę, paznokcie Składa się z 19 aminokwasów, SUPER KOLAGEN + C TABLETKI. Działanie Anty-Starzenie, spowolnienie utraty włosów, mocne kości: Cena w Polsce z wysyłka ok. 125 zł Na Amazonie De 17,36 EUR to daje ok. 78 zł. Amazon ma polską wersję językową, a towary powyżej kwoty 49 Euro wysyłają ZA DARMO do Polski !!! Warto więc dokupić jeszcze jakiś inny specyfik lub zamówić też do koleżanki i mamy w efekcie dużo taniej niż w Polsce. Towar zamawia się internetowo. Amazon to poważna firma z b.dobrymi opiniami i szanuje każdego klienta. Szczegóły na: http://amzn.to/2goRuun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita3954
Polecam Kolagen NCN, dobrze smakuje i co najważniejsze działa - widać do po około 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia234
Ja stosuje Premium Collagen 5000 najlepszy sproszkowany kolagen jaki stosowałam. Dodaje go rano do jogurtu i jego smak jest odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1212
Moj ulubiony to Class A Collagen w tabletkach, zawiera nie tylko kolagen, ale takze kwas hialuronowy dzieki czemu moja skora zeczywiscie nabrala blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie większość z nich będzie dobra od warunkiem iż będzie to naturalny kolagen, bez dodatku chemii. Polecam zerknąć na www.Sabell.pl gdzie często kupuje kosmetyki i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalny kolagen ktory stosuje to PremiumCollagen5000, wskladzie zawiera dodatkowo witamine C co umozliwia szybsze wchlanianie kolagenu do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście najlepszy na rynku jest Class a Collagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję collagen firmy Nutri Clinik kupuje tutaj www.pure-cosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen w tabletkach kupowałam ostatnio od noble health, dokłądnie o ten mi cchodzi -noblehealth.pl/produkt/kolagen-w-tabletkach-class-a-collagen. Widzę różnicę, może nie z dnia na dzień, ale już w drugim tygodniu suplementacji pierwsze efekty na skórze zaczęły się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Gdynia fit
Z kolagenami jest różnie bo jest ich na rynku cala masa. Ja mam polecony od kosmetyczki taki w tabletkach z elastyna by oprocz na stawy działał tez na skóre bo kolagen nawilża stawy i skórę a za napięcie skóry odpowiada właśnie elastyna. Mój kolagen nazwywa się Pure Collagen 120 tabletek z kolagenem rybim i elastyną. Efekt na stawach szybki juz w pierwszym opakowaniu, ale by dotarł do skóry potrzeba czasu czyli dopiero widać efekt po 2 max 3 opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×