Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Ineesittka, nie zauważyłam że mi odpisałaś:) Myślałam że nikt nie chce tu ze mną gadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj TenTamtem:) Jak Ci wieczór mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A całkiem spokojnie wróciłem niedawno z pracy wpadł do mnie kolega wypiliśmy po piwku i siedzę sam :) jutro wolne więc się relaksuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sympatycznie wieczór Ci zleciał:) no i zazdroszczę tego wolnego jutro, choć ja nie pracuję, ale na uczelnie muszę lecieć z rana:P A mój wieczór dosyć nudny, spędzony w łóżku z laptopem i herbatką z cytrynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjologia;) Ja też lubię to słowo, dlatego go użyłam:D Ineesittka, ja z Tobą chciałam gadać, ale gdzieś mi temat umknął i nie zauważyłam że mi odpisałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie ciekawie a co cię na forum sprowadza ?? :P A i opowiedz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum...hmm chyba brak innego zajęcia...tylko dziwnie to zabrzmi jak dopiszę że od ponad 2 lat tu bywam:D:P A co byś chciał wiedzieć? Pytaj, a postaram się odpowiedzieć na wszystko;) Jest vodka, jest impreza:D Cześć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt sporo, ale nie siedzę tu 24h:) Za pół roku skończę 22 lata, a mieszkam w łódzkim, dokładniej w połowie drogi miedzy Łodzią a Warszawą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, chyba jeszcze się nie zepsułam, tak mi się wydaje przynajmniej:D Ogólnie raczej mało się udzielam, miałam jeden topik na którym pisałam długi czas, ale teraz tam pustki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sympatycznie :) a czemu się pustki zrobiły ?? i jak to się nie udzielasz ?? lubisz sobie tylko poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się wykruszyli i teraz rzadko ktoś, coś tam ciekawego napisze. Po ilości postów w profilu mogę wydawać się niewiarygodna, ale je nastukałam za czasów świetności tamtego topiku;) Tak, wolę poczytać, ten topik też trochę czytałam zanim postanowiłam sama coś napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj niestety na trzeźwo i jakoś niedobrze się czuję, a i nastrój fatalny wrrrr a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak jak u mnie z tymi postami też miałem kiedyś popularny topic :P a co cię skusiło do odezwania się tutaj ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na kafe siedzie juz ok 4 lat jak nie wiecej, ale udzielałam się baaaaardzo rzadko, sporadycznie, praktycznie wcale wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym miałeś topik, jeśli można spytać?:) Co mnie skusiło? Chyba miła atmosfera, a poza tym wydajecie się sympatycznymi ludzikami;) Kiedyś miałam okazję pisać przez chwilę z 'dobrze' i wydaje mi się być fajną i ciekawą osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×