Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Ineesittka, nie bulwersuj się tak:) Jak to się mówi...poluzuj warkoczyki:D Ja, stała bywalczyni? No może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo......to pracuje nie codziennie ale po 12 godzin dzien ,noc różnie w weekendy też,pracuje w szpitalu z zawodu Opiekun Medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines słoneczko wyrko wygrzałem wczoraj gdzieś ty była :P pewnie znów całą noc się szwendała po knajpach :P zamiast do domku do ciepłego wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pomelka :) tamten a ugryz mnie w wiesz co :P szukalam Cie a Ciebie nie bylo... szlajalam sie po tej Twojej wsi i nic ciekawego nie znalazlam... cala polske przejechalam a Ty mnie najnormalniej olales 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedz?? hehehe nie powiesz bo zmyślasz jak mówisz że taka stara dupa z Ciebie to Ty se żonki szukaj bo kto Ci będzie piwko przynoisił do łóżka po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iness tylko wystaw to cię tak ugryzę :P pewnie mnie nie poznałaś jak czekałem na Ciebie :P poomelka piwa nie pijam ale przydał by się ktoś bo jak wracam do domu to tak nie swojo jak pusto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iness ma turbo auto;-) no i TenTamten jak się teraz wytłumaczysz:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ines może masz miotłę z 13 biegeim ?? Ja to małolata 19 lat Świętkorzyskie No kolego to szukaj panny juz czas jak Ci włosy siwieją herbate wylałam na myszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówcie że wczoraj 16 skończyłyście.... przecież Boguś Linda w jednym z filmów powiedział że siedemnastka to stara d***** to jest szansa że 16 będzie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ...nigdzie nie uciekam ;-) stęskniliśmy się za tobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka a Ty juz nie powinnas spac ??? dobranocka juz dawno byla :P a co do miotly to co chcesz pozyczyc czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będzie działać a jak nie to mam mi głowę urwie bo szidze przy jej kompie :D ja tam mam 19 i też siwieje jak kolega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedną miotłę mamy na stanie ale Mary ją zarezerwowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miotła jest moja i nikomu jej nie oddam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×