Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

kurka wodna zaraz spadam spac bo i tak dzis nawet nie mam co marzyć o kresce____ dopiero jutro:((((a tak się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miotle to ... w kolejce trzeba sie ustawic zeby sobie ja pozyczyc...a z tego co widze to coraz wiecej chetnych jest, pomelka jak jestes cierpliwa to dostaniesz w swoim czasie :P Tamten skoro masz jutro wolne to co... moze dzis spimy u mnie co ??? ja juz do Ciebie nie przyjade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była by piękna noc tylko faceta brak bo pipa głupia wkurwił mnie dziś aaa tam.....wole poranną wizyte koleżanki z pracy na dzień dobry mleczko....i cały dzień mamy opanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten mam nowe mebelki nowe lozko mozna w koncu je odpowiednio przetestowac...:P nie tak duze jak Twoje bo tylko 200 na 170 ale mysle ze sie zmiescisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamten to kup winko w zabce po drodze :P Mira no wiesz nie kracz :P oby zadnych wpadek nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już zmykam ..ziiiiippp....i buuuummmm! w swoje wielkie łoże aaaa miodzio.......Dobranoci miłych stosunkowo udanych snów hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto uciekł...to uciekł ja nadal siedzę :-P a TenTamten pewnie już szykuje łoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×