Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość anna maria snopek
ale serio ten koleś jest jakiś dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka --- Najlepszy jest tekst a wlasciwie haslo na szyldzie "Pieniadze to nie wszystko ale wszystko bez pieniedzy to jest wielki ch**":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman no ale to chyba na koncu filmu bylo :) ja to ogladalam bardzo dawno i juz nie pamietam zbytnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineesittka --- chyba tak ale te haslo i tak pozniej zamalowali :):) Dobry jest Gołąbek :D albo jak liczyli kase -sto,dzwiescie, trzysta -cala renta - czterysta, pięćset - i kurowniówka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy to jest ten cały Krewetka ;) Dobre jest tez na koniec jak wyrywaja z ziemii ten kabel co sie ciagle o niego potykali i okazalo sie ze ten sprzedawca w sklepie nielegalnie prad ciagnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ja wiem Miliard to moze nie :) Może zacznijmy od Miliona aby nam sie w glowach nie poprzewracalo przez te pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryfical Suicide --- szkoda :(, bo naprawde swietny film leci :) Na krowa na koncu tez jest fajna jak leci za tym busem :) A mysleli ze ona zginela w pozarze tej stodoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pamiętam ten film często leciał w TV Seba a ty wracaj mi tu i się nie przejmuj idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak :D albo jak rozpoznawali jaki pociag jedzie :D Jazda z pijakiem tez byla dobra :) -Nigdy wiecej z pijanym nie bede jezdzil - No co ty fajna jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pamietasz z wczoraj to moze byc z wczoraj bo z dzis to jeszcze nie bardzo :P Seba masz tvn ?? to ogladaj z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dziekuje Panie Boże za kluczyki :D Muza jest dobra w sam raz na ten film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×