Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

ach...mnie tez nikt nie chcial :) ja pol dnia przespalam. rozwalilam sobie dosc mocno palec i z bolu zasnelam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My no to spiesz sie spiesz :D dzis sie wezme za Ciebie, jak pozwolisz... a jak nie pozwolisz to tez sie zabiore haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................nnnnn,,
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My no nie bedzie tak zle.. (chyba) :P mam tylko jedna reke sprawna... :( nie boj sie :P wsadzilam reka tam gdzie nie trzeba... dobrze, ze mialam lozko pod tylkiem bo prawie zemdlalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przyleciec samolotem byle by dotarl na czas. tzn przed polnoca :) a potem sobie potuptamy prosto przed siebie :D... wezykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam .... najlepiej sport i odpowiednia dieta, każdy organizm jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My... oj jak fajnie :D tez sie do Ciebie przytule... ale to potem raczej :P ach... nie mam doswiadczenia w dietach... ja raczej wole wszystko jesc z tym ze wiecej sie ruszac... czekam az brat mi rower naprawi i bede smigac tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten problem, ze odkąd rzucilam palenie lubie sie opychac słodkościami i chipsami:D a czym teraz mam zastapic te rzeczy? nie mówcie sexem bo to tez niemożliwe:P a sport, matko ja tylko spaceruję hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach w takim razie gratuluje :) masz malego synusia to masz sporo ruchu :) teraz coraz cieplej i dlugo jasno jest wiec jakies zabawy ruchowe z nim sobie urzadzaj ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×