Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

No kurde pogody nima to gdzie sie chcesz szlaja膰:P Ja juz nie pije bo nie chce sie przytulac w nocy do kibelka :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
szkoda 偶e jak bylem w PL to nie mia艂em takiego brania :P teraz jak jestem tu to jakos wszystkie t臋skni膮 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ines do twarzy Ci z
tymi ca艂usami :P Dobrze - dzi臋kuje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 we藕 mi nie m贸w
witaj :) ca艂y dzie艅 leje i ponuro jest,mnie a偶 g艂owa boli i spa膰 sie chce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie tez leje,pizga jak w listopadzie, najlepiej z domu nie wychodzic i pod kocykiem siedziec ;) co robisz ciekawego ?? bo ja zaczynam swirowac z nudow :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 we藕 mi nie m贸w
a mia艂em film ogl膮da膰 ,ale nie moge sie zdecydowa膰.Na razie czytam o technikach spiningowych w w臋dkarstwie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no nie mow, ze chodzisz na ryby :D :P jaki film, podaj cos ciekawego moze ja cos sobie zalacze :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 we藕 mi nie m贸w
wiesz co kiedy艣 艂owi艂em pare lat temu ,a teraz mam zamiar powr贸ci膰 w wielkim stylu :D od tego czasu du偶o rzeczy sie pozmienia艂o wi臋c czytam w necie. filmy tu ogl膮dam http://www.iplex.pl/kategorie/akcja,34 ale teraz tak zrobili 偶e trzeba sie logowac do niekt贸rych film贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to juz bede miala co robic w deszczowe dni :P glodna jestem, masz jeszcze te zeberka :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 we藕 mi nie m贸w
to pewnie ciekawe 偶yczenie by艂o :P ale nie m贸w bo sie nie spe艂ni ;) Niestety nie mam ju偶 :/ mam schabowego jedynie ,pyszny :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dorwalam kotleta z obiadu ;) cos do picia by sie jeszcze przydalo, ale nic nie mam interesujacego :( a do sklepu daleko mam 馃槧 a co do zyczenia to hmm.... duzego wymagania nie mam :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×