Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

wiesz co,nie lubie tylko rudych,z blondynek sie śmieje ale niektóre sa całkiem całkiem - oczywiście nie te plastiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelić to mnie możesz w pysk ,pozwalam :D Sorry "chyba" - zasiało ziarno wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to długi temat na dyskusje bo wiesz ja byc wariat.I myśle ,że ci nienormalni są właśnie normalni ot cała moja teoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio samych wariatów spotykam :P więc czuje sie jak w stadzie . Aleś bita zapodała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki przerobiony :P ja to ostatnio nie wiem jak sie nazywam wiec w sumie to po czesci tez na normalna osobe nie wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jakoś tak atak smiechu mam przy tej piosence - pierwszy raz słysze ale w ucho wpada :P Dlaczego nie wiesz jak sie nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio nie znam :P ale musze se to zapisać. Ja... hmmmm nie bedzie Ci sie podobać ,bo różności słucham - od metalu po hard techno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak moge żeby nie wklejać czegoś motznego :P A ja lubie też bardzo stare kawałki. Wklejaj dalej jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie ,że nie znam ,pierwsze słysze. :P ale tteledysk i muza przypomina mi Sexy chick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×