Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość weź mi nie mów
ja mam dużo napojów ,moge Ci cos odstąpić . W taką pogode to psa bym nie wypuścił a co dopiero do sklepu iść :P Ja dzis robilem zapasy na zime :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale bym cos wypila dobrego, slodkiego i rozgrzewajacego :D nachodza mnie zachcianki :D tylko czemu zawsze wtedy gdy nic nie mam pod reka :O 😭 a Ty jestes wstreciuch bo mnie kusisz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
Hej ja też tak mam ,że np jak jestem w pracy to mam smaka na to co jest poza zasięgiem. Winko Ci po głowie chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglo by byc winko z malinami np :D pilam takie grzane w zimie, pycha :D albo jakis taki pycha kolorowy drink jak na filmach zawsze maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wybiore sie do ciotki w ktorys dzien na wisnie i sama sobie zrobie winko, na zime bedzie jak znalazl :D takie wisnie z deszczu kwasne tylko do jednego beda sie nadawaly :D mama gdzies ma jeszcze dymion w piwnicy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm :D mniam :D prosze Cie nie kus mnie :P bo jesze sie ubiore i pojde do tego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
ja często robiłem wina ,w PL mam jeszcze sporo z wiśni też - jest dobre ale bardzo barwi usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu juz sobie wyobrazam te Twoje czerwone usteczka :D u mnie by nie przetrwalo zadne winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
hehe :D Ja mam nawet pare butelek wina robionego 5 lat temu,i inne roczniki ze 30 flaszek będzie :P są zamknięte w sejfie :classic_cool: bo tez by nie przetrwały a mnie jakoś sie nie chce pic wina ,teraz wole piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino im starsze tym lepsze ;) ja dostalam od ciotki wino na 18...przywiozla mi z wloch. stoi do dzis w barku, moja mama juz tyle razy polowala na niego, za nic go nie oddam, trzymam na specjalna okazje np jak wygram w totka buuuhaaha :D jeszcze sobie postoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
haha rozwaliłaś mnie ,to niezła jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
Ja wstałem po 9 ,bo co chwile sie budziłem i spać już nie mogłem. Ale padłem jak kawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to nie jestes az taki spioch jak ja :D ja jutro wybieram sie na polowanie... musze sobie kupic nowe lozko bo stare sie juz do niczego nie nadaje heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
czasami lubie pospać ,jak mam wolne - raz na jakis czas śpie do 11 :P A co zajechałaś łóżko? :P Jakiego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
To nieźle musiałaś brykać :P bardzo ładna,mnie sie podoba brąz i szary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braz mi nie bedzie pasowal :) mam czarno srebrne meble w pokoju, a sciany tez bede miec z popielata tapeta :) oj juz nie pamietam kiedy brykalam :P az wstyd sie przyznac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
Też nie pamiętam kiedy ostatnio brykałem :P ale co tam jakoś przeżyje,kryzys minął,chyba sie starzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
najwyżej na stare lata będziemy szaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mi nie mów
Silver - dawne dzieje :) tez sie słuchało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×