Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość o rety tey
piękna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
no to jak? mam tanczyć, spiewać, recytować czy od razu się rozbierać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad :) Ja tam nie jestem taki ordynarny zwierz :P Przynajmnie nie od razu :PNajierw kawka ewentualnie cola , kino , potem po malutku do przodu , a nie tak od razu spolkowanie , to nie po dzentelmensku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
nie? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
oj tam prostaków zaraz :P zawsze można iść do tego kina, postac chwile, szybko wypić cole i już :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadaje sie z dziewczynami ktore odddaja sie wczesniej niz po miesicu , musze powalczyc o kobiete i jej wzgledy , a nie tak rach , ciach i bach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
a ja nie lubie udawać niedostepnej, az miesiac albo i dluzej.. no ale jak facet fajny to trzeba sie pomęczyć.. jak interesujący wyłącznie fizycznie to raz dwa i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
a jak sprawdzasz czy kobieta oddaje sie wczesniej niz po miesiacu, zeby przypadkiem sie z nią nie zadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
czyli jednak sie z takimi zadajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
i w jaki sposob sprawdzasz czy sie oddaje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak widze ze sie chce powiedzmy to kochac po dwoch dniach to mowie narty ;) Dla kogos to pewnie chore , alee ja taki jestem , po prostu uwielbiam kobiety niedostepne o ktore trzeba powalczyc troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
myslalam, ze moze sam pchasz sie z lapami i w ten sposob sprawdzasz czy ulegniesz :D to juz by było niesprawiedliwe :P no ale z drugiej strony eliminujesz tylko te, ktore po 2 dniach same wychodzą z inicjatywą, a nie te ktore ewentualnie by chetnie uległy za inicjatywą faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no skadze nie lece do niej z rekoma jak wsciekly zeby sie z nia kochac :P ;) Po prostu widze po zachowaniu kobiety czy ona reflektuje na seks czy nie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
np jakie zachowania na to wskazują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ? No ja mysle ze oboje wiemy , kiedy dziewczyna ma ochote na seks to idzie wyczuc , a jesli tylko buzi czy pocalunek to tez idzie wyczuc . Np. kiedy dostaje w twarz to wiem ze nie ma ochoty na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ten miesiac to tez nie jest przeciez z kalendarzem w reku i zegarkiem ustawionym jak minutnik na jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
jak dostajesz w twarz? czyli jednak sam prowokujesz sytuacje.. to jest nie fair..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez zartowalem z ta twarza :P Jeszcze nie dostalem , ale wszystko przede mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
dostales, nie dostales... szczegol. chodzi o sam fakt ze prowokujesz takie syt... a to nie fair, bo sam skreslasz laski, ktore prowokują to i owo.. wiec analogicznie sam na te niedostepne nie zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego nie prowokuje :) To jak juz wychodzi od dziewczyny , ja jej nie kusze w zaden sposob , to nie jest zaden sprawdzian , po prostu normalnie sie zachowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
jesli nie to nie eliminujesz tych uległych :P a jedynie te co same wychodzą z inicjatywą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ale sa jeszcze te ktore do miesiaca nie wyszly z inicjatywa , a po miesiacu odmowily mi seksu :D I te sa odpowiednie ;)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety tey
ajj masz wymagania :D ja tam cenie inne rzeczy u plci przeciwnej zdecydowanie bardziej.. w koncu nie tylko seks na swiecie istnieje nie? no ale co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest tylko ta kwestia :) Sa jeszcze inne rzeczy , cechy charakteru oczywiscie :P , ale nie ukrywam , ze wyglad tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×