Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Mam 'super szybki' play online, więc trochę wyrozumiałości:P Jeszcze transfer się skończył, ale od piątku będę szaleć, cokolwiek się pod tym słowem kryje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, przyczepiłam modem kotu, on po dachu chodzi i szuka zasięgu:P No niby młoda, tylko czasami tak staro się czuję😭 W kościach już mnie łypie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wie:classic_cool: Kurde, to co będzie za 10 lat:O Ja mam wrażenie że życie mi przelatuje jak przez palce, a ja ciągle w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę się oswoić:O chciałabym coś zmienić, ale chyba sama do końca nie wiem co, poza tym do tego co chciałabym robić, potrzebna jest kasa...eh...jak nie urok, to... Ja się udaje, ale spać....dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Mary - dlatego biegam za kasą wyjeżdżam w delegacje ale jakoś poprawy nie widać :O więc Dobranoc :) miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś wracałam o 3 w nocy sama przez pół miasta:O Teraz jak o tym pomyślę to myślę sobie że głupia jestem:P Jeszcze jakiś gościu szedł za mną, dogonił mnie i oferował że mnie odprowadzi do domu, ale mu podziękowałam...jejciu jak ja się go wtedy przestraszyłam... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×