Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość jack ill
vodka to po co się męczyć? dlaczego mimo wszystko większośc do tego dąży? dlaczego tyle osób tutaj marudzi, że są sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie marudzę :) do tego co napisałeś : wile osób ma obrany jakiś typ urody - rozumiem ich chociaż ja nigdy tego nie miałam:) no i wiele osób zapomina że uroda z czasem przemija a finanse mogą się zmienić z dnia na dzień .... i co wtedy zrobią ?? ... fakt trochę się w głowach poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos miałeś mnie wczoraj holować do łóżka i na obiecankach .... się skończyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekalem do samego konca , ale Ty nagle napisalas ze uciekasz do lozeczka , czyli zrozumialem ze o wlasnych silach ....Niestety ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack ill nie wiem, ale to widać, że bardzo dużo ludzi jest w związkach,w których nie czują się szczęśliwi i spełnieni. Ja np. teraz chciałabym bardzo być sama, ale ze swoim chłopakiem się nie rozstane. Po pierwsze on by mnie nie zostawił, po drugie zbyt wiele nas łączy. Nie.. nawet nie zbyt wiele. WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
przecież nie napisałem, że Ty marudzisz Chyba nie łapiesz mnie za słówka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych wymagań, bo wiem, że to wszystko nijak się ma do rzeczywistości. Facet czasami może być przystojny i to może w nim być pociągające, czasami ma pociągające spojrzenie, choć nie jest klasycznym przykładem przystojniaka,a czasami poporstu fascynujący jest jego charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos i dobrze czyżby mnie coś wczoraj ominęło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack ill próbuje :D no i znowu jestem głodna:( Mary już mi chyba to w nawyk wchodzi ....jedzenie po 24:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
vodka czyli jakiś płomień się tli;) może właśnie o to chodzi w tej całej miłości chodzi? pomimo trochę gorszego okresu, nie możecie bez siebie żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos taaa ... nie było cię, siedziałeś tak cicho jak mysz pod mitlom .... musiałam zrezygnować z swoich marzeń ;-) i sama się zaczołgać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to chociaż coś lekkostrawnego sobie zrób do jedzenia;) A ja już uciekam spać, jutro trzeb odwiedzić uczelnię:) Jak zwykle musiałam się uzewnętrznić:P Pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack ill dokładnie tak to wygląda. jednak ostatnimi czasy chciałabym zobaczyć jakby to było gdybyśmy ze sobą nie byli. Chyba niepotrzebnie szukam wrażeń, bo później mogę tego pożałować. Ale tak jak wspomniałam wcześniej.. jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
dobrze udało Ci się, ale teraz musisz mnie puścić;) mam jeszcze co nieco do zrobienia dobranoc:) niech Wam sie przyśni wyśniony facet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary Lepsze to niż kłębienie wszystkiego w sobie. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
vodka to wszystko pewnie wina kaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary - dobranoc :) Dobrze - ja nie ucieklem , nawet jeszcze napisalem posta po tym jak sie czolgalas do lozka , a ja pelen energii zostalem niewykorzystany :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tak prostej właśnie konkluzji doszliśmy po tak ciężkich i trudnych rozmyślaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w związku nigdy nie jest kolorowo.... miłość moim zdaniem można zaobserwować w codziennym życiu z partnerem... w kłótniach i w szczęśliwych chwilach ... jak się kogoś kocha tak naprawdę to mimo codziennych problemów chce się dla niego dobrze... nie opuszcza się tej drugiej osoby przy pierwszym możliwym problemie ... oj to się rozpisałam :D tylko ciekawi mnie dlaczego tyle osób potrafi kochać parę razy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos marzy Ci się być wykorzystanym przez Dobrze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos musiałam sobie jakoś radzić ..... w samotności poniosłam klęskę 😭 a co do wykorzystania - powiedz tylko słowo ....:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja idę po kanapkę :) nie uciekać mi tutaj vodka masz jakieś obowiązki jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos się chyba speszył :D dobrze, no jeden najważniejszy, a mianowicie muszę wstać o 6 i iść do pracy na 7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack lll - dobranoc Vodka - ja jestem skory do pomocy kazdej z Was , a wykorzystywanym to lubie byc , nawet bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos, powiadasz więc, że lubisz kiedy kobieta dominuje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×