Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

dzien kobiet

Polecane posty

Gość NO to ja się
np wkurzam, każdy dzień do świętowania jest dobry, zwłaszcz mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to oznacza,ze na codzien nie okazuje Ci nalezytej uwagi,nie pomaga w domowych obowiazkach itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, bialego tulipana...? Ja zone codziennie traktuje wyjatkowo. Nie obchodze walentynek,dnia kobiet. Powiedzialem to na samym poczatku znajomosci,zeby nie bylo nieporozumien. Zona wlasciwie w domu nic nie robi,wyreczam ja we wszystkim i nie zwazam na uwagi kolegow,ze jestem pantoflazem. Bo gdy chce gdzies wyjsc z kolegami nie musze sie prosic itp.,jak to oni zawsze musza,lub przekupic jakims drobiazgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona różę:) wiesz co? tak logicznie pomysleć to ja tez bym wolała nie obchodzić Walentynek ani Dnia Kobiet ale na co dzień być traktowana jak królowa:) Czemu zaraz pantoflarz? tak powinien wygladac związek partnerski:) Zazdroszczę żonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zaporowa
generalnie to tak powinno być że gość nie obchodzi tego święta ostatecznie to święto kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to zona czci meski idpowiednik walentynek,ktory przypada na 14 marca-steak and blowjob day... Bez steka nawet czesto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia zaporowa
męski odpowiednik walentynek:D:D:D przypada 1 kwietnia i nosi nazwę zróbsesam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygoogluj. To teraz mozesz zaskoczyc swojego mezczyzne. Dzien chlopaka tez nie wypada ostatniego wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłam nic w necie na ten temat,znalazłam tylko m.in.,ze tego dnia jest świeto słoni i liczby pi:D a Dzień Chłopaka przypada 30 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy tulipan ma podtekst... Tak sie cieszy z zadowolenia swojej pani,ze z czerwonego rozkwita na bialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiperek
Dzien mężczyzny jest 10marca!zawsze o nim pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dałaśśśś
'jak reagujeci,gdy Wasz facet nie 'obchodzi' tego dnia?' przykro jest, choć jeden kwiatek, nikt nie wymaga wiele a zawsze to milej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj palec,a reke pochwyca... Bo kolezance maz dal caly bukiet,a drugiej bizuterie,a innej... A na drugi dzien awantura,bo skarpetki znow leza w koncie,bo... Wole raz w roku slyszec narzekania niz codziennie. Choc akurat ja,jak wyzej pisalem, postepuje zgola odmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusek
co najwyżej zwykłe delicje za 3,62 zł. Albo kwiatek zerwany na łące lub kupiony. Nie lubię materialistek wyczekujących na kosztowne podarunki. Po co mam cokolwiek dawać, skoro i tak wszystkie szukają milionera. Prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicje delicjami czy kwiatek za 5 zł :) to chodzi o gest i fakt że On pamięta i nie wszystkie są materialistkami ,chyba że ktoś to robi na pokaz to wtedy pierścionek z diamentem nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupota
dzien kobiet komercyjne swieto. Ale Polacy lubia swietowac i to byle co, zal jest mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendzior nl
naprodukuje sie taki samiec,kupi cos wymyslnego. Ale jej nie bedzie odpowiadac i zaraz ja glowa rozboli... Jakos kurrrwa nas nie moze bolec glowa! Bo zaraz albo impotent,albo ma inna,albo inne paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×