Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XliloX

to już niedługo!

Polecane posty

dziewczyny, dzisiaj zaczął się u mnie 30 tydzień ciąży. cieszę się, że niedługo koniec, ale i zaczynam coraz bardziej bać :) zapraszam na plotki przyszłe mamy, które także już niedługo będą tulić swoje dzieci - jak się czujecie, na jakim etapie są przygotowania do przyjścia dziecka na świat, jakie macie obawy itp. razem będzie nam raźniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dopiero 25 tc :) chciałabym już conajmniej maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo? to jeszcze 10 tygodni czyli 2 i pół miesiąca :D:D:D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka 84
a ja mam do terminu parę dni:-) mam na 15stego marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałabym maj, bo na 17 maja mam termin porodu :) joaśka, to jesteś już całkiem gotowa ze wszystkim? torba spakowana? :) jestem ciekawa, jak u mnie będzie z terminem, bo lekarz powiedział, że synek jest spory i może się urodzić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka 84
nie wierz za bardzo lekarzowi z tym wcześniej bo mi mówiła że na jego oko to urodzę w pierwszym tyg. marca a tu nic:-) no ale widocznie małej dobrze jest w brzuszku. torba już spakowana od ponad miesiaca:-) mam juz ubranka poprane i wyprasowane tak wiec tylko czekam na pierwsze skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co powiecie na mnie-ja rodzę za 5 tygodni :D i mam stracha jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaska 84
oj bliziutko:-) ale zobaczycie tak to zleci zwłaszcza po 30 tyg. ja do dziś pamiętam ten dzień jak zrobiłam test to był 4 tydzień a tu już tydzień do porodu jest to moje pierwsze dziecko więc troszkę się boję jak to będzie wyglądało ale staram się o tym nie myśleć. chciałabym juz widzieć moją kruszynkę i juz ją przytulić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam, że jak w 8 tygodniu oglądałam pierwsze usg, to wydawało mi się, że te 32 tygodnie to tyyyle czasu. a tu proszę - brzuch coraz większy, synek coraz mocniej daje się we znaki, jeszcze chwila i będzie z nami :) to też nasze pierwsze dziecko jak u joaśki :) żonula, a wy nie chcieliście poznać płci, czy dziecko nie chciało się ustawić do zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też pierwsze syn. I powiem wam że też odliczałam tygodnie, dni, zapisywałam w kalendarzu. W pewnym momencie się oduczyłam, zajęłam się na dobre pracą i domem, przyjemnościami i straaasznie szybko zleciało.Teraz odliczam tylko dni do porodu i uważnie obserwuję swoje ciało żeby w razie czego się nie spóźnić :D mało tego teraz jestem już nma wolnym pochłonięta praniem, prasowaniem, trzeba ogarnąć i umeblować pokój dla małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też pierwsze syn. I powiem wam że też odliczałam tygodnie, dni, zapisywałam w kalendarzu. W pewnym momencie się oduczyłam, zajęłam się na dobre pracą i domem, przyjemnościami i straaasznie szybko zleciało.Teraz odliczam tylko dni do porodu i uważnie obserwuję swoje ciało żeby w razie czego się nie spóźnić :D mało tego teraz jestem już nma wolnym pochłonięta praniem, prasowaniem, trzeba ogarnąć i umeblować pokój dla małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zostalo 14 dni
i już niemogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia1623
Hej dziewczyny:) U mnie 33 tydzień, zostało więc jeszcze 7 tygodni. Termin mam na 27 kwiecień. Strasznie mi się ten czas dłuży:) Chciałabym już żeby był kwiecień:) To można powiedzieć moje pierwsze dziecko - syn ale druga ciąża ( pierwsze dziecko urodziłam w 25 tygodniu martwe w marcu tamtego roku). Bardzo się martwię cały czas ale staram się nie myśleć i być dobrej myśli cały czas, że tym razem wszystko się ułoży:) Mi jeszcze parę rzeczy dla dziecka zostało do kupienia ale już nie wiele. ostatnie zakupy planuję robić na początku kwietnia tak by w razie czego gdyby okazało się, że rodzę wcześniej było już wszystko pokupowane i przygotowane. Może ten czas mi szybciej zleci bo z narzeczonym mamy zamiar wprowadzić się na początku maja do swojego mieszkania (na razie niestety z teściami) a jeszcze trzeba pomalować ściany i ogólnie posprzątać wiec na brak zajęć pewnie nie będę narzekać:) A jak u was z samopoczuciem??? Bo u mnie to średnio. Okropny ból pleców, żeber mnie wykańcza pomału. Byle do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xilox, dziewczyny - gratulacje, jeszcze troszke i bedziecie mialy swoje maluszki. zycze Wam zdrowych maluszkow oraz szybkich i lekkich porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhidduwdxd
Moja koleżanka miala termin na 1 maja ale sie nie udało donosić i urodziła w 30 tc bliźnięta. walcza o życie wiec zycze powodzenia i oszczędzajcie sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666666
ja jestemw w 36 tygodniu, mam miec cesarke pod koniec marca.. ale powiem wam ze te ost tyg to straszny stress... naprawde idzie dostac do glowy ze zmartwienia ze to juz tak blisko i czy wsz ok bedzei.tym bardziej z ew pitek odszedł mi czop z krwią wiec nie widomo co i kiedy sie wydarzy. ale teraz juz obiecalam sobie ze sie zrelaksuje... torba na wypadek juz spakowana :) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska serowa, dzięki za życzenia :) my będziemy w tym tygodniu malować pokój, kłaść wykładzinę itp., a na początku kwietnia jeszcze łóżeczko i wózek nas czeka. i wtedy to już na prawdę zacznę się mocno bać. co do samopoczucia, synek coraz większy, więc i dyskomfort większy jak się poruszy gwałtownie, kopnie itp. ale te ruchy dają mi przynajmniej znać, że jest ok :) jeszcze się nie odwrócił odpowiednio. a jak jest z tym u was? dzieciaczki już mają zajętą pozycję strategiczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U my też się z mężem przeprowadzamy w kwietniu i też będzie niezły sajgon bo piec będzie trzeba podłączyć i ściankę działową postawić i takie tam jeszcze AGD kupić i dla dzidziusia łóżeczko i wózeczek no i kosmetyki bo resztę już mam ;) A z tymi ruchami to naprawdę cieszę się że tak się rusza ale jak kopnie w pęcherz albo żołądek to czasami zaboli :) XliloX a ile waży twój maluszek? Miałaś na USG? Moja 1130 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam napisać, że moja malutka jeszcze nie jest ułożona do wyjścia :) tylko jakoś miednicowo ale ,że się jeszcze będzie przekręcać tak powiedział ginekolog na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie usg mieliśmy 2 tygodnie temu, wtedy ważył trochę ponad 1200 gram :) ciekawa już jestem, jak wygląda, mimo że byliśmy na usg 3d i było widać buźkę wyraźnie :) korzystałyście z tego? dla nas to było ciekawe przeżycie :) a imiona macie już wybrane dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzień idę na USG 3D, mam nadzieje ze tym razem pokażą buźki, bo ostatnio zakrywały raczkami, mi lekarz prowadzący zasugerował aby wybrać się na takie badanie, bo on sam nie ma za rewelacyjnego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, z tego co rozumiem, to cię podwójne szczęście spotkało? :D znasz płcie? usg 3d jest moim zdaniem lepsze od tradycyjnego właśnie ze względu na możliwość dokładniejszego zbadania, zmierzenia i obejrzenia dziecka przez lekarza. no i, przy okazji, jest to super przeżycie :D a jak dolegliwości dziewczyny? mnie od kilku dni męczy straszna zgaga, boję się cokolwiek jeść żeby nie piekło :( miała któraś taki problem? jak sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×