Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XliloX

to już niedługo!

Polecane posty

Oj tak, zgaga wiem coś o tym straszne ;/ ale nic nie robię żeby minęło bo to trwa kilka sekund i mija da się przeżyć :) i kręgosłup boli czasami a tak to nic na razie ;) Wiecie co, ja byłam wczoraj w sklepie z artykułami dla dzieci i oglądałam wózki i naprawdę dotarło do mnie że to już nie długo :) najlepiej to wzięłabym już ten wózek i wrzuciła resztę potrzebnych rzeczy z tego sklepu i wyszła ;) Już upatrzyłam sobie właśnie wózeczek i się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX - tak będe miała bliźniaki - dwóch chłopców, mi lekarz min ze względu na bliźniaki polecał takie usg. Jeśli chodzi o zgagę to tylko czasem mi dokucza, mam nadzieję ze to sie nie zmieni, zazwyczaj wtedy pije słodka herbatę, albo jem cukierka. Mi bardzo dokucza ból w pachwinach, podbrzusza, w nocy to porblem mam żeby się przekręcic z boku na bok :( eh duzo by tu wymieniać, ale na szczeście dużo juz nie zostało czasu do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka polecacie serie kosmetyków dla dzieci?? na poczatku chciałam kupic z nivea baby, ale sie doczytałam, że żel do mycia ciala i włosków, czy płyn to podwyzej jednego miesiąca :( teraz myśle nad serią hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#stokrotka# no jeśli nivea jest od ponad miesiąca dopiero to może masz racje i też wybiorę HIPP kurcze ale nie rozglądałam się na razie za kosmetykami a Johnson Baby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o nivea, to jest też taki płyn do ciała i włosów na którym jest napisane 'od pierwszych dni', chyba ten kupię, i jeszcze balsam do ciała i linomag. kurczę, stokrotka, fajnie dwóch syków mieć. chociaż pewnie lżej na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnson podobno często powoduje uczulenia u dzieci, na kafe było o tym parę wątków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnson podobno czesto uczula, ja po oliwce odrazu miałam wyspke, a skóra dziecka jest bardziej wrażliwa, a z nivea to ciekawe jest, że na kremach akurat nie ma takiej informacji, że można dopiero od 1 m-ca. Wiem, że sporo osob używa oilatum, oillan, balneum czy inne produkty polecane przy AZS czy podrażnieniach itd, ale kiedyś przeczytałam że jesli dziecko nie ma problemów ze skóra to nie powinno sie odrazu siegac po te preparaty :( i stąd moj dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XliloX - to moja pierwsza ciąża wiec nie bede mieć porowniania jak to jest miec pojedynczo dzieci :P kiedyś uslyszałam taki komentarz odnośnie bliźniąt - że to podwójna praca, ale poczwórne szczeście :) więc tego bede się trzymać :) mozesz podać link ktory to konkretnie żel do mycia z nivea?? bo moze mi umkneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pewnie korzystały ze słonecznej pogody :) ja zdążyłam jeszcze załatwić parę spraw zawodowo-kursowo-edukacyjnych, na które po urodzeniu synka nie będzie czasu zapewne. a od jutra - malowanie pokoju, wymiana rolet, zakładanie nowej wykładziny. krótko mówiąc - remontowe przygotowania. jeszcze wózek, łóżeczko i kosmetyki. no, i spakowanie torby. a potem siądę i będę CZEKAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaa
oj już nie długo doczekać się nie mogę ;) już mi zostało 7 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×