Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mee878

Zachowanie partnera

Polecane posty

Gość mee878

Witam, mam parę pytań. Kochałam się już kilka razy ze swoim partnerem i zaobserwowałam u niego kilka zachowań: - ani razu nie prosił bym zdjęła górną część ubioru - podczas seksu nie wydawał żadnych dźwięków mimo orgazmu i wytrysku Czy to znaczy, że jestem dla niego za mało podniecająca? :( dopiero zaczęłam uprawiać seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee878
I uprzejmie proszę nie zwracac się do mnie przez Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkaalicjakak
To ze nie wydawal dzwiekow to nic dziwnego. Wieszosc facetow tak ma zze tylko lekko sapie i mi sie to podoba bo zdarzylo mi sie miec takiego co tak glosno krzyczal ze psul cala atmosfere ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy miś
wez sie do nauki cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee878
Fajnie, że ktoś sie pode mnie podszywa...Proszę o odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini ratka
sama ściągnij bluzke, biustonosz - moze facet sie boi, ze nie bedzie umial go odpiąć? moj facet tez rzadko wydaje jakiekolwiek dzwięki. to ja jestem ta, ktora krzyczy:D i wcale mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
dziewczyny wejdzcie sobie na stronkę www.erotyzm-oczami-kobiet.pl tam znajdziecie sporo fajnych artykułów dotyczących sfery kobiecej seksualności, poza tym obejrzycie tam artystyczne filmy oraz zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee878
Do mini ratka: hmm ja to odebrałam tak, że nie jest mu wystarczająco dobrze ;/ ale następnym razem sama sciągne biustonosz ;) manianowak: dziekuje za stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini ratka
wiesz, początki zawsze są stresujące:) człowiek czasem nie wie w co ręce włożyć:D i nie myśl, że brak "ochów" i "achów" jest równoznaczne z tym, że jemu jest z Tobą źle. Z własnego doświadczenia wiem, że na początku sama taka byłam, bo wstydziłam się po prostu własnego krzyku! Gdyby zaś krzyczał, na pewno Twój temat brzmiałby "Pomocy! mój facet drze się w niebo głosy!!!" :D aha, no i warto wspomnieć, że lubisz jak dotyka Twoich piersi. Na pewno częściej będzie się nimi zajmował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee878
mini ratko dziękuję :* bardzo mi pomogłaś :) porozmawiam z nim szczerze i powinno być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×