Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniapilarz

Betterware - świetna praca!

Polecane posty

Gość Adrenalinka:)
Ja jestem wielkim przeciwnikiem takiego spamowania forum Są inne możliwości reklamowania się i dodawania ogłoszeń Myślałam ze to forum dla przedstawicieli żeby mogli się wymienic doswiadczeniami a nie do dodawania ogłoszeń.... I ja nie uważam żebym kogoś naciagała Pracuje tylko z tymi którzy chcą w tym pracować i tyle Jednak dobrze też zdaje sobie sprawę że są osoby które uprzykrzają życie i rzeczywiście naciągają Wiec stwierdzenie "wy" trochę tu nie ma racji bytu Ja się tym zajmuje dodatkowo i akurat współpracuje z ta firmą bo sama używam tych produktów Kazdy robi co mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrenalinka:)
Ja jestem wielkim przeciwnikiem takiego spamowania forum Są inne możliwości reklamowania się i dodawania ogłoszeń Myślałam ze to forum dla przedstawicieli żeby mogli się wymienic doswiadczeniami a nie do dodawania ogłoszeń.... I ja nie uważam żebym kogoś naciagała Pracuje tylko z tymi którzy chcą w tym pracować i tyle Jednak dobrze też zdaje sobie sprawę że są osoby które uprzykrzają życie i rzeczywiście naciągają Wiec stwierdzenie "wy" trochę tu nie ma racji bytu Ja się tym zajmuje dodatkowo i akurat współpracuje z ta firmą bo sama używam tych produktów Kazdy robi co mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrenalinka:)
oj dodało dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterware-monika
Oj szkoda, że forum tak nagle umarło... pewnie z winy tych "niedowiarków' i tych, co maja strasznie nudne życie, by wypowiadac się krytycznie o czymkolwiek, nawet jesli nei znają tematu Ja powiem krótko Używam produktów Betterware z ogromnym zadowoleniem mam klientki, które wciąż wracają po produkty do sprzątania i miło jest usłyszeć słowa " nie wiedziałam, że sprzątanie może być tak szybkie jak z ta pianka..." Dla mnie to nie jest wwciskanie ludziom kitu- jesli komuś jakiś produkt ma "ulepszyć" życie to sie z tego ciesze Pozdrawiam wszystkich Monika http://betterware-poland.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również korzystam z produktów i jestem zadowolona, nie "wpycham" nic nikomu, zapraszam do współpracy osoby, a jak komuś nie odpowiada to po prostu mówi nie:) Jak dla mnie praca super, jak najbardziej Polecam:) www.e-betterware.pc4.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia
hej jestem tu nowa. napiszcie jakas zachete zebym miala motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy możecie się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie?? Czy zarobki są w porządku? czy atmosfera jest miła? Dajcie proszę znać. dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×