Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta_1313

nienawidze swojej matki !

Polecane posty

Gość marta_1313

nienawidze swojej matki ona tra ktuje mnie jak sluzaca wszystkiego mi zabrania ciagle sie ze mna kloci o bzdury a dzis zabronila mi isc do szkoly bo cos sie stalo u niej w pracy i musi zostac ja jej powiedzialam ze musze isc bo mam spr. to ona ze go poprawie i ze mam zostac z rodzenstwem. mam juz jej dosc nie dosc ze w domu to ja praktycznie wszystko robie to jeszcze ma do mnie pretesje chce jak najszybciej sie od niej wysprowadzic...Zawsze mowi ze jestem egoistka a to nie mnie ciagle nie ma w domu tylko jej to ona mi karze wszystko robic przez nia mi sie nie chce zyc.!CO MAM ROBIC? PROSZE POMOZCIE. kiedys powiedziala do kolezanki ze bd miala takie dziecinstwo jak ona i sie zaczela smiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz, to masz...
mam juz jej dosc nie dosc ze w domu to ja praktycznie wszystko robie a co konkretnie w tymm domu robisz? Sprzatasz ca ły dom, pierzesz, gotujesz, robisz zakupy, pilnujesz rodzeństwa i zarabiasz na dom? I w tym wszystkim masz jeszcze czas na zkołę? Jesteś geniuszem organizacji, przyjmij moje gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna aa
powinnaś zgłosić u psychologa szkolnego/ewentualnie dyrekcji/ że matka ci zabrania chodzić do szkoły i każe ci przyjmować obowiązki rodzicielskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_1313
tak sprzatam, czasem gotuje i pilnuje rodzenstwa. tak mam 13 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne to pomagać matce... i posiadać trochę obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z wychowawczynią o trudnej sytuacji w domu. Ona powinna wstawić się za Toba u innych nauczycieli. Poza tym Ty nie jesteś matką swojego rodzeństwa - nie możesz opuszczać zajęc. Nie macie dziadków, ojca? Oni mogliby przypilnować Twoje rodzeństwo jak jestes w szkole a mama w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - jej mama zabrania jej chodzić do szkoły! Czytaj ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać skoro matka musiała poprosić dziecko to innego wyjścia nie miała nie mówię, że tak powinno być ale co to za dziecko, które mając 13 lat włazi na portal dla dorosłych z hasłem " nienawidzę matki" czuję przez skórę, że do aniołków nie należy rozumiem, gdyby dziecko było maltretowane czy zastraszane ale ma się poskarżyć komuś, że matka czegoś od niego wymaga? albo nie miała wyjścia i musiała zostawić córkę w domu? gratuluję cennych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo masz wredna matkę i nic z tym nie zrobisz albo jesteś najstarsza i matka chce byś jej trochę pomagała w obowiązkach domowych i zajmowaniem się rodzeństwem albo coś przeskrobałaś i matka trzyma Cię krótko innego wyjścia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boanna
chciałabyś, żeby dzieciaki zostały same w domu, bo ty nie masz zyczenia zarwać jednego dnia w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier;(;(:
wiesz napisze ci tylko jedno otoz mam kolezanke ktorej matka pila,zawze nazrekala na nia co za matka ,ani obiadu ani posprzatane w domu nic nie zrobroione a ona z butelka...ciagla slyszalam jak narzeka..tydzien temu jej mama zmarla. moja kolezanka jest zalamama nie umie sbie z tym poradzic i wiesz co mi powiedzilala ....cytuje: tyle razy na nia gadalam rozne rzeczy.wkur.,.... mnie jak widzialam ja z butelka a dzis dalabym wiele zeby byla bop to byla MOJA MATKA. PAMIETAJ DZIEWCZYNO MATKE MASZ JEDNA NA CALE ZYCIE . JAK JEJ ZABRAKNIE DOPIERO DOCENISZ TO CO ROBI TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ta matka musiała pilne załatwić coś w pacy a nie się napić widać, że autorka jest w wieku dojrzewania i tyle z jednej strony tragedia bo matka kazała jej zostać z drugiej strony to ona by się wyprowadziła dobre sobie i wtedy co? ciekawe jak 13latka pogodziłaby szkołę, pracę i wszystkie obowiązki bo rozumiem, że jak się wyprowadzać od tej znienawidzonej zapracowanej matki to i nie chcieć od niej na papu?:) i tak swoją drogą matki to pewnie on nienawidzi ale jedzonko, ubrania, kieszonkowe i inne przyjemności to już łaskawie lubi, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier;(;(:
WIEM ze to dwie rozne sytuacje ale chcilam autorce uswiadomic kto to jest matka. jak mozna pisac nienawidze sowejej matki ,wstyd !!!!!! moze kiedys bedzie matka i dziecko tez o niej tak napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację tego typu zachowanie dziecka jest koszmarnie przykre pozostaje wierzyć, że kiedyś będzie się bardzo tych wyznań wstydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×