Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greta1320

Szukam pracy jako....

Polecane posty

Gość greta1320

Szukam pracy , żeby zarobić trochę kasy ;d mam 14 lat i chętnie zaopiekuje się dzieckiem + sprzątanie Gratis. Osoby,które są chętne proszę pisać , i przedstawić swoje-propozycje i opinie. PS.Zajmowałam się też 2-latkiem przez pół roku kiedy jego rodzice byli za granicą,byli zadowoleni z mojej pracy i poświęcenia. Mam papiery na dobrą nianie zbierającą pieniądze,jeżeli ktoś będzie ewentualnie zainteresowany zadzwonię lub skątaktuje sie przez GG , lub komunikator Skype. Dziękuje i pozdrawiam (odpisuje na każde opinie i odpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
jak to opiekowalas sie 2-latkiem przez pol roku?? Wybacz ja nie zatrudnilabym nieletniej niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta1320
Jestem odpowiedzialna ,proszę pani i nie życzę sobie takich opinii. Jeżeli jestem młoda , nie znaczy ,że mam w głowie tylko jedno !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
hahaha prosze cie to jest forum i moge sobie [isac co mi sie podoba. Poza tym wybacz dziecko, tak dziecko bo dzieckiem jestes. W zyciu nie uwierze, ze rodzice za granica a ty opiekowalas sie ich 2-letnim dzieckiem. A do szkoly to kto za ciebie chodzil?? Krasnale?? Odpowiedzialna 14-latka?? Jaaaaaaaaasne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujeczkaaaaa..
Znam ludzi, którzy do 14-letniego chłopaka zatrudniali jeszcze opiekunkę kiedy wyjeżdżali na dzień lub dwa. A Ty myślisz, że dziecku ktoś powierzy dziecko? Z całym szacunkiem, ale nie masz szans... Ja mam 21 lat, studiuję pedagogikę i wciąż dużo rodziców uważa mnie za za młodą osobę na opiekunkę do dziecka. W sumie w wieku 13-14 lat już zajmowałam się dwójką dzieci sąsiadów, ale na zasadzie przysługi i zazwyczaj tylko na kilka godzin lub brałam ich na spacery itp... Ale to byli sąsiedzi, którzy mnie znali a nie zupełnie obcy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta1320
Wypraszam sobie, jestem bardzo odpwiedzialna i moge to potwierdzic referencjami. Poza tym, Prosze aby obie Panie nie zwracaly sie do mnie na ty, chyba kolezankami nie jestesmy,czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie z tym ze
na nianie jestes stanowczo za mloda i sama nie powierzyłabym Ci dziecka. W tym wieku moźesz spróbować dorobić sobie np jako pomoc w ogródku, koszenie trawy, pielenie itd ale nie jako opiekunka do dziecka, bez przesady :) Sama jeszcze dzieckiem jesteś. Albo poszukaj firm prywatnych ktorzy potrzebują kogoś dorywczo do roznoszenia ulotek (moj brat w twoim wieku tak dorabial przez wakacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie z tym ze
Hahahaha rozbawiłaś mnie :D Mamy do dziecka zwracać się przez Pani? :D Nauczycielki w szkole też nie są twoimi koleżankami i na pewno przez Pani sie do ciebie nie zwracają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujeczkaaaaa..
No wiesz do dzieci zazwyczaj mówimy na "ty". Ja nie wymagam od 14-latków żeby mówiono mi na "pani" a tym bardziej ja się tak do dziecka zwracać nie będę. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia aczkolwiek szanse masz tylko u znajomych i to nielicznych zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie z tym ze
Poza tym myslę że to jednak był podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujeczkaaaaa..
Praca opiekunki to "zawód" dla dorosłej, dojrzałej osoby z tzw. powołaniem a nie dla dziecka, które samo jeszcze wymaga opieki. Niestety kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie zgadzam sie z tym ze
poza tym myślę że to jednak był podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba sobie dziecko kpisz... O jakich papierach piszesz, jakich referencjach?? Ty chyba nie masz pojecia o czym piszesz. A wogole jakie to sa "papiery na dobrą nianie zbierającą pieniądze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasz
Według mnie wiek nie ma tu znaczenia. Ja również mam 14 lat. Mam czwórkę młodszego rodzeństwa a moja mama prowadzi mini domowe przedszkole w domu. Myślę że mam podejście do dzieci bo czasem pomagam mamie. Nie wiem czy podjęłabym się zadania niani bo nie powiem że jest to łatwe ale sądzę że to jest kwestia zaufania. Po drugie np 5 latek bardziej będzie wierzył 14 latce niż 60 latce bo jak tu już mówiono to jeszcze dziecko co prawda podejmując się takiej pracy bierze na siebie dużą odpowiedzialność ale taka 14 latka będzie wiedziała jak tu podejść takie sprytne dziecko. Myślę że na początku rodzic powinien być w domu i obserwować czy nieletnia niana złapała kontakt z dzieckiem i czy dziecko jej ufa. Sądzę że jeśli tak jest to można powierzyć niani dziecko np jak chce się wyjść na zakupy czy coś a tak to będzie ktoś w domu a ona będzie pomagała i bawiła się z dzieckiem. Bo dzieci jak zaufają to skoczą w ogień za tą osobą i będą jej słuchać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które sądzą podobnie ale też te które sądzą inaczej lecz myślę ze zmienią tok myślenia i dadzą szansę się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14latka to gowniara i NIKT normalny nie powierzy jej dziecka. No, na litosc Boska, ja nie wiem czy autorka kpi czy o droge pyta... I nie ma tu ktos racji piszac ze dorosla osoba nie bedzie miala podejscia do dziecka bo dorosla osoba chociazby wlasne dziecko wychowala i wie jak sie dziecmi opiekowac. 14LATKA TO DZIECKO KTORE, CO Z SAMO Z SIEBIE WYNIKA, NIE MOZE BYC ODPOWIEDZIALNE, JUZ NAPEWNO NA TYLE ZEBY ZAJMOWAC SIE JAKIMS MALYM DZIECKIEM! No ludzie, opamietajci sie, bo niedlugo bedzie "gugu, mam tsy latka, zaopiekiuje sie".. A Ty, mala, (autorko) nie skacz bo smieszna jestes jak kazesz sie do gimnazjalistki ktora ma jeszcze mleko pod nosem zwracac na "Pani".. Ja nie wiem czy to prowokacja ale jak nie to autorce naprawde rozumu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×