Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratujcie mnie i mojego syna

Z kim związał się mój biedny syn!!! Moja synowa jest patologiczna!

Polecane posty

Gość ratujcie mnie i mojego syna

Od początku uważałam to małżeństwo za absurd. Najpierw przedstawił mi dziewczynę która jak się okazało jest panienką z dzieckiem a później gdy poznałam rodzinę tej dziewczyny byłam przeciwna temu związkowi. Mamuśka, wiecznie niezadowolona z życia i ojciec który uparcie nawet po ślubie pilnuje córki. A rodzeństwo mojej synowej, jej starsza siostra jakaś kompletna, zarozumiała idiotka po zawodówce a bracia:( brak mi słów, jeden brat jest ojcem aż czwórki dzieci której narobił swojej żonie a drugi stary kawaler. Najlepsze jest to że moja synowa nie dość że sprowadziła do mojego domu swojego syna na kark, to sprowadza jeszcze dwóch chłopczyków i dwie dziewczynki swojego brata by jej dziecko miało się z kim bawić. I co? synowa oznajmiła mi że nie będzie pracowała, że zamierza zająć się rodziną a mój syn przystał na taką propozycję że będzie utrzymywał nie swoje dziecko. Jeszcze ona swojej rodzinie pożycza pieniądze, a jej tatuś jest u nas codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie mnie i mojego syna
Ja w swoim domu nie mam prawa do odpoczynku bo jej rodzina zawsze przychodzi do nas niezapowiedziana. I synowa oczekuje że będę im kawki robiła, najpierw spyta się swoich rodziców czy coś zjedzą jakieś kanapki? a potem do mnie rozkazującym tonem mówi żebym to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
przecież to twój dom, możesz wpuszczać kogo chcesz... ja bym po prostu nie wpuściła hołoty do domu, a już kanapeczki, kawki - na drzewo, niech sama sobie robi, jak na to zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefaa
Nie martw się, pewnie niedługo pójdą na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove4455
a wez pier**lnij w stól i zrób porzadek to twój dom i ty ustalasz zasady pozwolilas gówniarze wejsc sobie na glowe powiedz jasno czego tolerowac nie bedziesz i już, jak jej sie nie podoba to wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter 48
zrób mi kawe kobieto i loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie mnie i mojego syna
Syn powiedział że nie pójdą bo czynsz jest za drogi, obiecał że porozmawia z synową ale to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sama z nią porozmawiać nie
możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×