Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eska_elka

Czy nikt już nie potrzebuje krawcowych?

Polecane posty

Gość eska_elka

Jestem młodą (26l) krawcową i nigdzie nie moge znaleźć pracy. Mam doświadczenie w handlu, oczywiście w szyciu również. Mogłabym połączyć prace jako sprzedawca w jakimś butiku + wykonywanie na miejscu konkretnych przeróbek według gustu klientki, niestety w moich okolicach ciężko o taka prace bo pierwszeństwo mają oczywiście studentki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska_elka
bytom/tarnowskie góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki vv
dziewczyno masz fach w reku, wez dotacje z up, wlasna dzialanosc zaloz, jakis kat wynajmij rozreklamuj sie, bedziesz miec roboty a roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxvf
eeeeee studentki? gdzie nie jestes to w butikach mowia ze szukaja wylacznie osob nieuczacych sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxvf
jestem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż swoja jednososobowa
dzialnosc np odziez tylko dla pan wiadomo ze te co sa wymiarowetzn niegarbate niepuszyste czy krzywe ida na wyprzedaz do factory czy innej galerii i wszystko w maire niedrogie ale te z defektem potrzebuja otcuture one musza miec odziez na miare jak nie masz dobrego miejsca na lokal to kicha musi byc super dobra wczesniej reklama i super punkt na lokal A JAK NIE CHCESZ BAWIC SIE W SMALLBIZNES to zatrudnienie w Niemczech zostaje Oni potrzebuja do usług poszukaj znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×