Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jestem w 6 tyg. ciąży. Wczoraj na wizycie lekarz przepisał mi acard (jako profilaktykę), bo w poprzedniej ciąży miałam problemy z nadciśnieniem. Uprzedził też o mogących wystąpić plamieniach. Trochę się ich boję i zastanawiam się czy w ogóle brać te tabletki. Czy któraś z Was stosował je będąc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjhryrj
Nie znam wpawdzie ale to brzmi dziwnie. Lekarstwo być może nie jest potrzebne, na razie masz je brać dla profilaktyki a jest ryzyko "plamień" (czyli powiedzmy sobie wprost: krwawień)?? Ja bym się skonsultowała z kim innym i na razie zamiast brać ten lek, raczej kupiła sobie ciśnieniomierz i popracowała nad naturalnym obniżaniem ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
hym...a czy masz zbyt gęstą krew ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
Czy Twoje poprzednie dziecko miało niską wagę urodzeniową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicia @@@
hejka mi moja ginekolog również przepisała acard biorąc równoczesnie luteine podjęzykow . a acard kazała brac aby naczynka krwionoscne były bardziej uszczelnione , i ogolnie poproawic krążenie i mi mówiła , że to pomaga aby nie poronic oczywiscie profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysi1986
po dwóch poronieniach poszłam do ginekologa endokrynologa i też kazała mi brać acard aby zajść w ciążę,a jak już zajdę to do 35tyg.ciąży. więc chyba lepiej brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore od 6 t.c teraz jestem w 31 i nadal biore ze wzgledu na zespoł antyfosfolipifowy ale zeby ze wzgledu na cisnienie? Lekarz wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×