Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TenZwykłyWeMnie

Co byście zrobili w takiej sytuacji?

Polecane posty

Moja dziewczyna dostała propozycje od swojego byłego żeby przyszła do niego w wiadomym celu. Wiem że moja dziewczyna się nie zgodziła i bardzo ją za to kocham no i za to że wogóle mi powiedziała o takim czymś. Wiem jak ten koleś się nazywa i gdzie mieszka. Podobno jak moja dziewczyna powiedziała mu "NIE!" to on już więcej nie będzie pisał do niej za takimi propozycjami, no ale mimo wszystko wcale mi się to nie spodobało. Co byście zrobili na moim miejscu temu kolesiowi? Udawali że to nie miało miejsca? Zachowywali się pamiętając o tym? Czy może dali kolesiowi po głowie za takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące 3 grosze
róznie bywa...Mozna mu zasunąć z liścia i nasłac jakichś gości ale tak na serio to od niej zależy jak i czy go odetnie od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozumiesz przez "odetnie"? Spotykać się tak ooo nie spotykają tylko piszą czasami ze sobą... ja najchętniej bym dał mu po głowie ale później dostanę od swojej dziewczyny. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
taki z ciebie kozak ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
i na babskim forum o tym piszesz hehehe coś mi się zdaje, że masz cycki kolego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem kozakiem, tylko cholernie mi się to nie spodobało. Jak koleś ma ochotę zrzucić balast to niej sam się zadowoli albo niech pójdzie gdzieś gdzie się za to płaci tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
czaje baze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
szkoda, cała akcja miałaby więcej smaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od tego że
jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i mamy narzędzia od wyjaśniania takich spraw. Facet zrobił coś, co Ci się nie spodobało. Zastanówmy się, czy miał do tego prawo. Moim zdaniem miał, ponieważ nie ma zakazu zapraszania do siebie byłych dziewczyn. A skoro nikogo nie skrzywdził, nie nachodził, nie zastraszał itp. to chyba należy - jako cywilizowany człowiek, zająć się własnymi sprawami. A może się mylę? Może jednak on nie miał prawa tak postąpić? Jeśli tak uważasz, to szoruj na policję lub do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie idź wpierdol mu. Ty wylądujesz w areszcie a twoja dziewczyna pójdzie go pocieszyć :D Za to ciebie uzna za brutala i chama. I trochę racji będzie miała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
ja bym się wkurzył, inna sprawa, że laska pewnie farmazoni jak to zwykle bywa, że niby ją nachodzą a ona nie chce itd. prawda jest taka, że najchętniej miałaby was dwóch ale równie dużo szczęścia da jej szczucie jednego na drugiego i patrzenie kto kogo przegoni hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mam zakaz zbliżania się do tego kolesia bo to będzie ewidentny koniec. Jeżeli dowiem się że jeszcze raz do niej napisze coś takiego to wtedy z nim pogadam. A co do tego aresztu to spoko jestem nie karany więc co najwyżej dostał bym zawiasy :) czego nie chcę. Nie no szkoda kolesia żeby musiał leżeć na OiOMie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
jesteś spoko ziom, tylko dlaczego mówisz, że moja laska chodzi teraz z tobą i nie pozwalasz się nam spotykac?? jesteś jakiś dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
koleś ma w stopce , że nie lubi kierowców MPK, wobec takiego banału nie mogłem się powstrzymac, me so sorry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie lubie ich hehe bo są powaleni jeden z drugim nie otworzą Tobie przednich drzwi bo im zimno w dupy i musisz iść do innych. Szkoda gadać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalallao
jeśli on jest typem zaczepki, to olej to. nie ruszaj gówna, bo nigdy sie od niego nie odetniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
kurde, dokładnie tak mi zrobił i chyba powiedział "wypierdalaj" a może to ja byłem...była akcja w każdym razie ;-) aż musiałem trzy pety spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
ale z tym kierowcą to mnie zaciekawiłeś....co do laski, to nie przesadzaj z tymi marzeniami bo on też z nią był z tego co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponddaachoo
mógłbyś założyc temat o mpk?? kiedyś mnie wyrzucili z autobusu i do dzisiaj mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×