Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venus42

Mam 42 lata, mąż nie chce się ze na kochać - zdradziłam

Polecane posty

Gość venus42

Proszę o poważne odpowiedzi, to przez co teraz przechodzę nie jest łatwe. Mam 42 lata, jestem 20 lat po ślubie, od prawie roku mąż nie chce się ze mna kochać, próbowałam wielu rzeczy - od kupowania sexi bielizny do poważnych rozmów o wizycie u lekarza. Nic nie pomagało. jedyne co cały czas slyszę to to że jestem do niczego, we wszystkim. Załamywałam się z każdym dniem bardziej, traciłam wiarę w siebie i pewnego razu spotkałam Go... Czy jest tutaj ktoś taki, kto przez coś takiego przechodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na odwrót!mąż chce a ja nie! ie mogę się pzemoc chyba go nienawidze nawet jego oddech mnie drażni!mam nadzieje że twój mąż nie z tych samych powodów tak się zachowuje w stosunku do ciebie.Ja mam podobny staż małżeński co ty.Zdradziłam męża po nie udanym wieloletnim pożyciu ,dostrzegłam w sobie kobiecość WRESZCIE.Nie szukam teraz przygod bo się boję chociaż sama ie wiem czego!i przez cały czas chce sexu ale nie z mężem!!!!jak mnie już przypili mocno to musze się napić aby dać mu się dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
dała wyraz na tym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
No ta miłość!!! o której tak głośno mówicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
uczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t...to podstawa życia!ja nie potrafie bez nch normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
aha ;) nie mylić z zespołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem tak autorko... Bardzo dobrze zrobiłaś- seks jest ważny. Poza tym traktujac Cie w ten sposób zasłuzył sobie, zeby nosic poroże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
"A ja Ci powiem tak autorko... Bardzo dobrze zrobiłaś- seks jest ważny. Poza tym traktujac Cie w ten sposób zasłuzył sobie, zeby nosic poroże!" Coraz lepiej i ciekawiej się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój poprzedniku-poprzedniczko!kim kolwiek jesteś1jesteś DEBILEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mY KOBIETY MAMY SIE PRZEZ nASZE EMOCJONALNE PODEJSCIE DO ŻYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
Ale mi teraz przywaliłaś, normalnie się nie podniosę ;) po takim ciosie. Obalamy już mit o kobiecych uczuciach czy czekamy na kolejne panie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
Aha więc to emocje biorą górę? ;) No tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakończenie dodam,żebyś Na zak.dodam żebyś '''''olała"swego Pana jak taki mądry.Jak boisz się szukać przygódd z kimś innym yo wybierz się do sex-shopu i problem sama sobie rozwiązesz.Przynajmniej częściowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś był koło mnie to zaewniam że byś się nie podniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
A ja jako DEBIL :P radzę abyś po prostu się rozwiodła, lepsze to niż puszczanie się na boku, przynajmniej z moralnego punktu widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
Uważaj bo każdy kij ma dwa końce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj jako 'debil"-może nim jestes?skoro nie rozumesz tego co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie się czyta....
"od prawie roku mąż nie chce się ze mna kochać" - to jest problem, nad którym powinno się pochylić. Dlaczego się nie pochylę? Bo czytam dalej. "jedyne co cały czas slyszę to to że jestem do niczego, we wszystkim" I tu zadaję sobie pytanie. Co wy jeszcze razem robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssila
Latwo jest zadać takie pytanie! gorzej to wprowadzić w życie.Jaswojego poprostu nienawidze i nie moge nic z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta, a co
basssila Może odstrzelić i po problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wariatka
już trzeci temat zakłada podobny i się produkuje.Bazuje na tym ,że rzeczywiście często jest to problem w małżeństwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie się czyta....
"często jest to problem w małżeństwach" Dlaczego akurat w małżeństwach? Jakiś facet nie chce się kochać z kobietą, która jest do niczego we wszystkim. Przecież to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, latwo sie teoretyzuje, kiedy samej nie ma sie tego problemu. Kiedy jest sie wolna, lub ma sie kochajacego, wspanialego meza. Ale nie wszyscy maja to szczescie. Mezczyzni, kiedy milosc sie konczy, potrafia byc okrutni w swoim zachowaniu. I bajka sie konczy... A zycie jest tylko jedno. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby to ta miłość kobieca
"Zdradziłam męża po nie udanym wieloletnim pożyciu ,dostrzegłam w sobie kobiecość WRESZCIE" "słuchaj jako 'debil"-może nim jestes?skoro nie rozumesz tego co piszę." Ależ ja doskonale rozumiem o czym piszesz, nawet chylę czoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta, a co
Fajnie się czyta.... No, jak się jest od wszystkiego to zwykle człowiek jest do niczego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakiś facet nie chce się kochać z kobietą, która jest do niczego we wszystkim. Przecież to naturalne." Co za bzdura.....czy ktokolwiek moze byc do niczego WE WSZYSTKIM? Glupie gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta, a co
Co za bzdura.....czy ktokolwiek moze byc do niczego WE WSZYSTKIM? Glupie gadanie... Masz rację, ale takie głupie gadanie powtarzane regularnie może skutkować, że adresat w końcu w to uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×