Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Niekapiący kubek niekapek - istnieje?

Polecane posty

A to mi nie przyszło do głowy, że konsystencja może mieć wpływ, hmm, córa tylko mleko pije z niekapków, resztę z normalnych kubków, z ciekawości sprawdzę. A z bidonem, to też pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszanttii
moje dziecko ktore ma troche ponad dwa lata pije z bidonu... Wydalam majatek na niekapki, kubeczki i zawsze na dworze cala torbe mialam zalana! Wiec kupilam bidon pierwszy raz i nic nie cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak zapytam to ja, falea - mi tak z obserwcji wyszło, że to konsystencja. Ale tak naprawde to zdrowsza będziesz jak ciepniesz niekapkiem w diabły :P Za dużo prania .... Moje dziecko najczystsze jak pije ze zwykłego kubka przy stole :P Zmień troche wieczorny zwyczaj i bedziesz miała problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciumkana :) Ale wieczorny zwyczaj jest o tyle fajny, że dziecina której się buzia nie zamyka, pijąc mleko jest w końcu cicho :) I spokojnie oglądamy sobie bajkę :) A bidon chyba zainwestuję, bo przyda się podczas wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fziu bziu w głowie
nie radze inwestować w bidony sa tak samo do d jak kubi niby niekapki. to u góry co tam jest takie gumowe często się nadwyręża i z tego leci nie kapie a perfidnie leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie, no nie wierze, że teraz jest sama tandeta! Na pewno jest jakiś porządny produkt na rynku, który nie przecieka i dobrze się myje :) Sprawdzę ten z tomy tepee, czy jak tam to się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fziu bziu w głowie
musze Cię zmartwić- nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falea ja za ten z lovi dałam 36 zł ma on 250ml. Wyleje się z niego odrobinę tylko gdy upadnie z dużej wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uważasz :) ja na wyjścia biorę mineralną w małej butelce. A na poranne mleko w weekendy - cobym mogła dalej spać zamiast ze sniadaniem starować używam butelki Aventu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu bzdziu - co za czasy :) Angela dzięki :) Rozciumkana, mała też piła z aventu, ale jak zeżarła smoczek, to się skończyło, przestawiłam ją na kubek, pokazałam co zrobiła i z pokorą przyjęła kubeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0484
ja kupiłam w rossmanie z canpol Babies i nic nie przecieka, zakrecane wieczko, jak równo się zakreci to nie ma szansy zeby ciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do falea
ej...twoje dziecko mowi juz czy dalej nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tomeepee teepe! Mnie się nic nie rozlewało. A teraz mamy taki kubek- też Tomee Teepe już nie niekapek, tylko kubek z takim dziubkiem, który jak się obróci to przez dziurki leci :) Mam nadzieję, że rozumiesz :) A wieczko do kubka jest tak mocno zaciskane, że trzeba dwoma rękami podważać, więc nic nie wyleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trefo, dzięki za ranking, zaraz sobie poczytam. No nadal nie mówi, ale są wyrazy z którymi nie ma problemu, np NIEEEE, albo ała :) No i mówi cześ i papa, mama, tata. I próbuje mówić jabłko. A reszta dalej po chińsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kolejny głos za TT. Magda, i chyba taki kubek byłby najlepszy, bez żadnego pierońskiego dziubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3lata to spokojnie możesz dac nie klasyczny niekapek:) Moja Antka ma prawie dwa i juz jakies pol roku temu wywaliłam niekapek. Szukałam teraz tego kubka na allegro ale nie mogę znaleźć. Naprawdę go polecam, bo dziecko nie musi mocno "ciągnąć" a bokami nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy z firmy MAM, często ląduje na ziemi z różnych wysokości tak jak córka uwielbia oczaskiwac nim o podłogę i nic się nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×