Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piękna pani

czy podoba się wam ta suknia- a'la księżniczka

Polecane posty

Gość prinzesska27
suknia piekna... Autorko nie przejmuj sie zlosliwymi uwagami bo ja tez chcialam ist w takiej na poczatku i tez sie nasluchalam. Jesli przerobisz troche gorset .. bedzie ok bo jednak z takim wycieciem nie szlabym do kosciola. A dlaczego kobiety chca takie suknie? Bo gusta sa rozne--jedne wola proste suknie inne wola na kole. Jesli wlasny slub nie jest wystarczajaca okazja do nalozenia pieknej i wyjatkowej sukni to juz nie sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
moim zdaniem ta suknia jest k******rewska,dla małolat z wiochy,które najpierw wpadły z jakimś Wieśkiem, a teraz robią z siebie księżniczki. I patrząc w stopkę raczej nie na twoje kilogramy,ha,ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ta ostatnia jest przecudna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jak Lara Croft
pięka-a jak mówisz, że gorset będzie bez tego wycięcia w biuscie to już wogle cudo. Zastanawiam się skąd na tym forum tyle jadowitych żmij i prostaczek- bo przecież kobieta na poziomie nie zwykła przeklinać na forum publicznym i to w temacie sukni ślubnych- eh ten świat schodzi na psy, prostactwo się szerzy. Są inne środki wyrazu niż przekleństwa aby wyrazić, że coś jest nie w moim guście. A stwierdzenie, że autorka 'wpadła z wieśniakiem' jest raczej nietrafione skoro wybrała suknie z tej kolekcji, ponieważ ich cena nie oscyluje w granicach zasobności portfela wieśniaka a raczej bardzo ją przewyższa- w skócie one są bardzo drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie, nie podoba mi się
brak jej proporcji. Góra owszem niezła, ale w połączeniu z dołem sukni - tragedia. Bufoniasta spódnica - nie wiem jakiej nawet najszczuplejszej pannie młodej doda szyku. Nie polecam, według mnie fatalne zestawienie góra/dół. Ozdobień sukienki nie komentuje, to indywidualne podejście do stroju weselnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×