Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak pytam z ciekawosci

Pasje,zainteresowania,hobby

Polecane posty

Gość Tak pytam z ciekawosci

Tak duzo o tym sie mówi A czym wy sie interesujecie,jakie macie hobby i pasje Czytanie ksiazek,oglądanie filmów i jazde na rowerze sobie odpuśćcie bo to akurat naturalne sprawy Chodzi mi o to czym mogłabym sie zająć w wolnym czasie Szukam dla siebie jakiegoś hobby Pomóżcie,help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie kolekcjonuje, nie mam hobby 😭 dlaczego nie mam żadnego hobby :( może zacznę coś zbierać.. np pudełka po zapałkach albo kapsle? ... kiedyś zbierałam znaczki, chooj wie gdzie się podział klaser, pewnie brat go sprzedał za paczkę fajek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pytam z ciekawosci
bo na rowerze to ja do pracy jezdze :) pragne cos zbierac,kolekcjonowac czyms mile czas wypełniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij zbierać piwa z różnych zakątków świata:P A jesli jestes kobietą to może zajmij sie tańcem albo jakimś sportem (biegi,pływanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może muzyka? albo film? Zacznij obsesyjne zbierać artykuły na temat swojego idola.. :D Pamiętam jak kiedyś zbierałam takie karteczki do segregatorów ale to chyba wszyscy zbierali i się wymieniali :) he he he. Kiedyś to przynajmniej pasję miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację :) trochę to głupio napisałem :P oczywiście że może a nawet powinna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna zbierać piwa :) wtedy od adoratorów nie będzie sie mogła odgonić Juz zazdroszczę temu przyszłmu facetowi takiej kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangogdyniasuperszejker
bo ty nie chcesz mieć pasji tylko coś czym mogłabyś się pochwalić przed światem, w innym wypadku nie uznałabyś, że książki, filmy czy rower to kiepskie hobby. Możliwe też , że brakuje ci kontaktu z ludźmi bo tak się składa, że to co wymieniłaś robi się raczej samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangogdyniasuperszejker
ewidentne błędy w tym zdaniu proszę zignorować, temat zbyt długi by się z tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona by zbierała je przecież w celach kolekcjonerskich... to wątpię czy miałaby tyyylu adoratorów :) chyba, że kupowałaby zaraz całymi skrzynkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja interesuje się II wojna swiatowa i skladam modele samolotow :D jakby ktoś chciał się tym zajarać, to tutaj kupuje czesci zazwyczaj http://www.modelmaking.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Teraz chyba nie ma jakiś wiekszych ograniczeń jeśli chodzi o pasje czy zainteresowania. Mozemy kolekcjonować wszystko i robić wszystko. Mnie za to bardzo ciągnie do numizmatyki. To dość popularne hobby ale nie jest drogie. Widziałam tutaj http://www.cezar24.pl/monety-hiszpania-c-16_17_26.html ze takie początkowe kolekcjonerskie monety są raczej na każdą kieszeń, ale tez sporo zyskują na wartości po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×