Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mama Ewelinki9

Umarła ukochana świnka morska mojej córci. Ona jest w szkole. Co robic?

Polecane posty

Gość kochajac prosiaczki

Pisze na swiezo bo nasza (moja i syna 12 lat) świnka Fredka właśnie kilka godzin temu zmarla. I nie nazwe tego w zaden inny sposob poniewaz to fantastyczne zwierzatko przez kilka lat umilalo nam zycie. My ze swej strony bardzo o nia dbalismy. Chorowala, leczylismy ja cale święta i wydawalo sie ze jest dobrze. Jednak dzis gdy wróciłam do domu juz nie zyla. Syn byl u dziadkow.  Zadzwonilam do niego, wytlumaczylam co sie stalo i za pytalam czy chce sie z nia pozegnac i uczestniczyc w "pochowku". Zastanawial sie ale ostatecznie nie chcial. Wolal zapamietac ja zywa i wesola. Więc sama zakopalam swinke w ladnym miejscu. Sadze se lepiej ze nie widzial jej martwej. Ale jestem za tym by nie zatsjac przed dziecmi co sie stalo a tym bardziej nie wciskac kitu. Nasze dzieci tez musza przerobic takie sytuacje ale bez drastycznych rzeczy. Szanujmy nasze dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świneczka morska

Sama coś takiego przeżyłam kazała bym rodzicom ją odkopać żebym mogła ją pożegnać to w końcu ostatnia droga jej życia współczuję😰 ale nie kupuj narazie nowej niech to dobrze dojdzie do córki a z czasem może jej kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

wypierdalaj him ty pisuarze na sperme!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka też miała świnke zakopalismy ją na działce jak zdechła.Córka miała wtedy 7 lat.Zwierzęta zdychaja nie umierają.Mamy teraz drugą świnke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×