Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Związek bez zobowiązań?

Polecane posty

Znajomy zaproponował mi związek bez zobowiąń, mam 19 lat, jestem dziewicą. Facet mi się diabelnie podoba... nie wiem co o tym myśleć. Wiem że jemu sprecjalnie nie zależy, mi zresztą też nie ale nie chce wyjść na łatwą szmate... warto w to wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Nie. jako dziewica nie poradzisz sobie z emocjami. Pozniej bedziesz plakac ze on taki zly, ze Cie wykorzystał, ze faceci to swinie. A facet jest uczciwy: mowi mam Cie w D ale Twoja D chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obawiam się tego że zacznie... był u mnie wczoraj i niby miało do czegoś dojść ale uznałam że nie chce, on to niby zaakceptował ale nie był specjalnie wesoły później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zdajesz sobie sprawę, że chodzi tylko i wyłącznie o seks, i to zapewne dość ... aktywny seks. Według mnie jesteś "za świeża" w temacie, żeby dac sobie z tym radę - za wcześnie, polegniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli najzwyczajniejszy w świecie układ. Seks i nic więcej. Ja się do czegoś takiego nie nadaję, bo się angażuję emocjonalnie. Zresztą dla mnie związek coś znaczy. Daj sobie spokoj i poszukaj kogoś, kto Cię pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Zadaj sobie pytanie z kim chcesz stracic cnote? Jesli z przystojnym znajomym bez zobowiązań to ok, tylko pozniej nie biadol na forum ze faceci to swinie bez uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy cnota to naprawdę coś takiego ważnego? Ufam mu, to jasne, chciałabym to zrobić, ale się boje tego o bedzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgkghkhgkl
Mozesz zrazic sie do seksu, on widzi, ze lecisz na niego i to sprytnie wykorzystuje. Bedziesz takim workiem na sperme, jak sie toba znudzi, to poleci do innej. Ty sie zrazisz do facetow, a pierwszy seks powinien nie byc pod wplywem emocji, tylko predzej z milosci, bo widac, ze mu zalezy tylko na twojej Dupie, na niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie wypada
Nie , nie i długo, długo , długo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Czy cnota to cos waznego? Do konca zycia bedziesz ten moment wspominała ;) Jako mloda laska nie poradzisz sobie z emocjami bo juz teraz sobie nie radzisz. No chyba ze sie myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wypowiem, bo jestem w temacie. Ja weszłam w taki układ, też byłam dziewicą (on wiedział). Co lepsze - byłam w nim zakochana (tego raczej nie wiedział). Ale wiedziałam, że traktuje mnie tylko jako koleżanke, poznałam innego ale nie wyszło nam. I w końcu zrobiłam to z nim. I jakoś nie żałuję, teraz chcę od niego tylko seksu. Facetów mam w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżou, super że jesteś w podobnej sytuacji bo ja jestem totalnie zielona ;/ to jest konkretny facet, mówi otwracie o co mu chodzi i nie w gowie mu oszukiwanie mnie... wyraźnie powiedział że jeśli się uda to się uda jak nie to nie, on nie gwarantuje bliższego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie wypada
facet ci sie podoba, jak każe się dobrym kochankiem to polegniesz, doswiadczone maja z tym problem, a co dopiero dziewica:-( Później będzie płacz i cierpienie, nie rób tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Dziewczyno jestes młoda, masz prawo do tego zebys mogla to zrobic z chlopakiem, ktory bedzie cie lubil, szanował. Zwiazki bez zobowiazan sa dobre dla kobiet, ktore sa dojrzale emocjonalnie. Po co na starcie chcesz sie pchac w taki syf? Bo facet jest przystojny???? I co jeszcze ma? I na dodatek zaznaczyl, ze to tylko fun. Pozniej kobiety przezywaja, analizują ten 1 natomiast Ty co? za 2 tyg. amant pewnie sie zwinie usatysfakcjonowany ze zaliczyl dziewice. Chcesz muda te satysfakcje??? No zastanów się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ja sobie poradzilam ale Tobie radziłabym się w to nie mieszać. Szanse że krzywda Ci się nie stanie jest bardzo mala. Ja straciłam wiarę w miłość, dla mnie to już nie istnieje. Ale potrzeby seksu mam. Uczuciowo się zamknęłam, chyba też dorosłam, zmieniłam się - wydaje mi się, że na lepsze (dla mnie). Też na początku układu on powiedział że to będzie tylko to i nic więcej. Fakt, zabolało, bo coś czułam. Teraz jednak mi to już nie przeszkadza i nie czuję się oszukana. Nawet to ja chcę częściej niż on. Jak się coś zmieni to kopnę go w dupę. Koniec sentymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyno jestes młoda, masz prawo do tego zebys mogla to zrobic z chlopakiem, ktory bedzie cie lubil, szanował. " Chyba coś Ci sie pomyliło. Raczej powinien ją kochać. Mój mnie lubi i szanuje. Chłopak powinien kochać co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko boje tego że później będzie ból i płącz, ale no, ja zaczynam mieć też już swoje potrzeby. Dobrze się rozumiemy od ponad roku, gadamy prawi codziennie, i nagle wyskoczył mi z propozycją randek. Po jakimś czasie wyszło to pytanie o związek bez zobowiązań, odpowiedziałam ze nie mogę tak z kimś na kim mi nie zależy... no i teraz jest tak jakoś inaczej, jest bardziej zamknięty choć nadal rozmawiamy. Ciężko mi w ogóle podjąć jakąkolwiek decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja się tylko boje tego że później będzie ból i płącz, ale no, ja zaczynam mieć też już swoje potrzeby." Skoro się boisz - nie rób tego. Z tego co widze nie jesteś gotowa. Ja po pierwszym razie czułam się strasznie, ale myślę, że dobrze się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w miłość to raczej nie wierzę, to raczej nie jest dla mnie, nigdy się nie potrafiłam zakochać, jeśli z kimś byłam to dla wygody, ale teraz po prostu dorastam, zaczynam mieć jakieś potrzeby, a jego znam i mu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szmać się
z tym kolesiem. jak juz koniecznie musisz, to szmac się przynajmniej za kasę :P Dla mnie to niewiarygodne - facet wprost ci mówi, że jedyne co go w tobie interesuje to twoja dupa, a ty się zastanawiasz, czy nie skorzystac z propozycji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama najlepiej wiesz jaka jesteś. To Twój wybór ale nie żyj mżonkami, że może coś się zmieni (bo się nie zmieni). "Facet mi się diabelnie podoba." Możesz to rozwinąć? Co dokładnie Ci się podoba w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz wyglądu? jest bystry, inteligentny, wie czego chce od zycia... pewny siebie. Ale nie chce się wiązać na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaaaaaaaaa
"mowi mam Cie w D ale Twoja D chce." fajnie powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie szmać się z tym kolesiem." to nie ejst szmacenie się "jak juz koniecznie musisz, to szmac się przynajmniej za kasę " to już bez wątpienia JEST szmacenie się jak to okreslasz (kasa) "Dla mnie to niewiarygodne - facet wprost ci mówi, że jedyne co go w tobie interesuje to twoja d**a, a ty się zastanawiasz, czy nie skorzystac z propozycji" a skąd wiesz czego ona chce? Wybacz ale zaleciało strasznym ograniczeniem umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_joana A co możesz o nim złego powiedzieć? Ma jakieś wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaaaaaaaaa
"A co możesz o nim złego powiedzieć? Ma jakieś wady?" myśli fiutem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
A JAK ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×