Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Wiem , że często poszukujecie ubranek ...

Polecane posty

Gość Grażynka ___________________
Brdzo ladne ale za male na moja coreczke . Moja nosi 74 ale napewno sprzedarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno Cię to obchodzić ile mam lat mogę mieć 11 , a mój mąż 10 i co ? Odmieniło by to coś w Twoim życiu ? Patrz na swoje życie , bo moje mnie zadowala i ch Ci do tego . No ! I proszę o nie obrażanie mnie bo nie wiem czy jesteś świadoma , ale tym obniżasz SWÓJ poziom a nie MÓJ . O ile wiesz dlaczego i jak to działa . Aukcje niedługo się kończą ;) Zapraszam . Ubranka są śliczne - holenderskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Ubranka są sliczne, niestety córka nosi rozmiar 86... Nie ma co komentować tego typu chamskich postów! Jakis małolat sie nudzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Estera najlepiej kończyć aukcje wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam ;) Jak ktoś będzie zainteresowany to i w nocy kupi ;) A one kończa się niedługo ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Miałam na myśli,że wieczorem więcej mam buszuje po allegro i dlatego lepiej wieczorem kończyć:-)) Ubranka masz cudne i na pewno ktoś kupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
czytajac twojego bloga widze ze nietylko ja jestem zdania że jestes zwykla SUKA,DO KSIAZEK DEBKLKO A NIE ZA RODZENIE DZIECI SIE ZABRALAS,NAWET TWOJA TESCIOWA CIE NIENAWIDZI,CO SIE W OGOLE NIE DZIWIE BO ZWYKLA SCIERA Z CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
dziewczyno, to sa niby holenderskie ciuszki?! buchahhaha od kiedy marka next czy george to holenderska marka?! mieszkam w holandii i nie widzialam tutaj nawet ich sklepu.... moze marna jakosc hema itp... a ciuszki h&m mozna kupic w pl, przypuszczam ze reszta jest z lumexu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfegrthyjuio90fegrty
ciuszki sa angielskie.Next,f&f(tesco),george(asda) itp.Generalnie zawyzone ceny dla nie wiedzacych ile kosztuja one w uk.Ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzenie holenderskie nie obchodzi się do ego iż są holenderskich firm lecz zakupione w holandii . Ja nie kupuje ubranek u polsce gdyż mieszkam w mieścinie i tu nic nie ma . Jedynie buciki , bielizne . I jak nie widziałaś w swoim mieście to nie znaczy , że w innych nie ma . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ceny nie są zawyżone ;) Bo np. głupia bluzeczka nowa kosztuje 30 zł . A w lumpach nie kupuje , bo jak dotykam tych ubran to mam czerwone dlonie i luszczaca sie skore (chyba alergia na te substancje co je tam spryskuja ) a w rekawiczkach nie pojde bo wole nowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
wez wywloko kitu ludziom. tu niewciskaj idź do tesciowej "stosunki" nsprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi dobrze tak jak jest ;) Jestem z siebie dumna ! I to nawet nie wiesz jak bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqaww
dajcie dziewczynie spokój!!!!!!!!!!! dobrze, że nie dajesz się sprowokować. ciuszki faajne, ale czekam na chłopca;)))))) nie daj się tym zawistnym pindom im wiecznie coś nie pasuje. sfrustrowane staraczki to je tak boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
lol.... i niby holenderskie sa lepsze niz w polsce? :D dziewczyno, racja, glupia bluzeczka kosztuje 30 czy nawet 100 zl, ale na wyprzedazach te ciuszki sa po 1 czy 2 eu :) a mieszkalam w amsterdamie a obecnie w utrechcie a bylam juz w kazdtym miescie w nl bo mieszkam tutaj od 15 lat wiec prosze nie mow mi co tam jest a co nie bo pewnie nigdy nie bylas poza granicami polski a chloptas jest w nl i bawi sie z innymi dziewczynkami :) tak mu ufasz? to bierz to na dystans bo holenderki sa dosc hmmm bezposrednie :) i moge sie zalozyc ze twoj skarbus zasuwa na produkcji za 5 e/h i juz jestes dumna ze zarabia kokosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
sfrustrowane staraczki? ha ha dobre sobie... jestem w 18 t.c i oczekuje na coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Dajcie jej spokój!!!!!! Ceny wcale nie sa wysokie, kup w Polsce mądralo takie ciuszki!! Na zwykłym targu lub sklepie zwykła szmata co po jednym praniu nadaje się do kosza kosztuje 30-40zł!!!! więc nie fandzolcie ,że kupuje za 1czy 2 euro!! niech kupuje a ja chętnie kupię od niej taki komplecik , bo za taka cenę takich dobrych gatunkowo ciuszków NIE KUPIĘ!!!!!!!!! Faktycznie tu są jakieś sfrustrowane staraczki zapomniałam dodać ciumkające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahhahhah
estera to głupia kurwa dala dupy kolesiowi i bęc..bachorek gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
o ile wiem w pl sa sklepy h&m, mothercare, smyk gdzie jakosc jest super i wole kupic je za te 30,40, czy 50 zl bluzeczki i wiedziec ze jest ok jakosc a nie jakies gowna na targu.......... nawet nie wiem jak jest na targu bo nie chodze w takie miejsca :D lol, mam kase to ide do sklepu, nie mam to nie kupuje, wole nie inwestowac w uzywane ciuchy, bo nie lubie miec lumpexu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
przeciez to glupawa sciera ktora wszyscy pomiataja od tesciowej począwszy...konczac na innych jej znajomych ale tak to jest jak nic do powiedzenia sie nie ma i tylko nogi rozkladac,rodzic... nie masz z czego być dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahhahhah
ZE JESTES SCIERA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
ale racja TY wolisz kupic uzywane bo na nowe cie nie stac:) tak, dzieciaka zrobic a na ciuszki nowe nie miec, pewnie jeszcze chodzisz do panstwa po pomoc zeby ci dorzucili troszke $$ do tych ciuszkow m.in.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Ludzie ile w Was jest nienawiści do drugiego człowieka!!! Przykro na to patrzeć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Wejdź na stronę allegro i zobacz ilu ludzi kupuje używane ciuszki! Czujesz się lepsza od nich?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×