Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Wiem , że często poszukujecie ubranek ...

Polecane posty

Gość co za idioci qrwa
nie czuje sie lepsza od nich :D jak kogos nie stac to co ma zrobic:) ale jest mi lepiej bo wiem ze moge mojemu dziecku zapewnic wszystko co najlepsze a nie zaskane i po ulewaniu ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-)) - ale ja sie wcale tym nie przejmuje , taki Polski naród - zazdrosny ;p dobrze , że są tu jeszcze fantastyczni ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
a co moze to nieprawda ze rodzina ojca dziecka cie nienawidzi?i dlatego siedzisz na glowie rodzicom. ze polowa ludzi sie od ciebie oderlcila i ze cblopak szkoły nieskonczyl tylko zspierdalac musi... i ze masz i mialas opinnie kurwy maloletniej teraz zaczniesz zaprzeczac a ja wiem jak jest bo ZNAM CIE Z WIDZENIA I TROCHE SLYSZALAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
zaprzeczaj,co przyznasz sie teraz :O oj glupota to u ciebie malo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))
Neli nawet gdyby tak było to co Tobie i Nam do tego jej życie nie Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie czepiam
tych ciuchów czy cen ale błędy otrograficzne w aukcji to już przesada :O np chodź zamiast choć :( przykre to jest jak ktoś nie rozumie i nie zna znaczenia słów :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie czepiam
* ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
kobieto, a mozesz mi powiedziec czego ja mam ci zazdroscic?! :D nog ktore same rozchodza sie na boki? siedzeniu u rodzicow na glowie bo nie stac cie na wynajem czy wlasne mieszkanie? tego ze cie tesciowa nienawidzi? ze masz malo znajomych i musisz sobie na kafferii szukac? tego ze nie stac cie na nic i musisz sprzedawac uzywane ciuszki? :D no powiedz mi, czego jeszcze mam ci zazdroscic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
a bledy robi bo zamias do szkoły chodzic to puszczala sie na lewo i prawo :-)))) ja po poprostu nie lubie ludzi ktorzy "wyzej sraja niz dupe maja" ja wiem co to za jedna,a tu chce udawac dame :O chodź zwykla kurwa maloletnia z niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ludzie - opisując swoje życie nie musicie podpisywać to mną ;) Gdybyś wiedziała kim jestem i w ogóle to byś nie pisała , że jestem bez szkoły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Wiewióra
Ja pierdziele wyzwisk to tutaj nie brakuje. Ciuszki ładne. Estera mam tylko jedno pytanie, dlaczego w stopce do bloga masz napisane ja-on-i-emilka ?? Skoro twoja córa ma na imie Amelia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
ale mi szkola wielka ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ zakładając bloga byłam w ciąży i córeczka miała mieć na imię Emilka , ale zdecydowaliśmy się na Amelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
aa ja nadal czekam az mi odp czego ci zazdroscic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
bo to zjeb do kwadratu i suka bez szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie czepiam
Estera to nieważne czy masz szkołę skończoną czy nie...ważne jest to że w opisach aukcji zrobiłaś okropne błędy, mnie to na tyle razi że nie mogłam się nie odezwać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
cos oczywistego?!!!hi hi he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Ludzie, jest piękna sobota, weekend, a Wy nic tylko rzucacie mięsem, obrazacie i tak dalej :D Ubranka normalne, widywałam różne szmaty na allegro, dziewczyna zareklamowała aukcje i wszystko, a tu zaraz że małoletnia kurwa, że coś tam...Nawet jak tak jest, to jej życie i ona je sobie zniszczyła na własne życzenie, ona się będzie meczyć z mężem bez szkoły i teściami którzy jej nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
tak ona,ale niech nie udaje kogos kim nie jest. powiem ci cos oczywistego glupia suka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neli__
jestes zaklamana suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idioci qrwa
najlepiej napisac ze polacy to zazdroszcza jej wszystkiego a na pytanie dlaczego i co takiego to cisza i udawanie ze nie zauwazyla mojego pyt :) zal :) a moze czytac nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
ps. na rodzinę męża nie narzekam ;p ps2. ze szkołą ps3. nie zniszczyłam ;p Ale ja tak tylko napisałam, że nawet jeśli tak jest, to Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że jej chłopak siedzi za granicą i zarabia na dziecko? mało facetów tak robi? Znam co najmniej 15 takich par, w których ona siedzi z dzieckiem w Polsce, a on zarabia na dom za granicą. Co z tego, że uprawiała seks bez zabezpieczenia i zaszła w ciążę? Mało kobiet tak zachodzi? Co druga na forum ma dziecko z wpadki, połowa społeczeństwa pochodzi z wpadki- żyją i mają się świetnie. Co z tego, że miała naście lat, kiedy zaszła w ciążę? mało dziewczyn zachodzi w nieplanowaną ciążę, a potem świetnie sobie radzą? Co z tego, że teściowa jej nie lubi? Ja na rzęsach stawałam, żeby moja mnie polubiła, a ta jędza dalej wiesza na mnie psy Co z tego, że mieszka z rodzicami? Znam wiele małżeństw z dziećmi, którzy mieszkają ze swoimi rodzicami, teściami, mimo że stać by ich było na samodzielne mieszkanie. Ludzie trochę samokrytyki i zrozumienia. Szkoda, że w realnym życiu nie jesteście takie odważne, żeby wykrzyczeć komuś w twarz: ty KURWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa te teksty
"jednak z racji, ze corka ma tone ubran...." :D i "sweet ciuszki" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×